Naujienos
Pirmieji "Pradinukų lygos" nugalėtojai ir prizininkai paaiškės Telšiuose jau šį ketvirtadienį
08-05-2017

Š. m. kovo mėn. beveik pusantro tūkstančio šalies pradinių ir vidurinių mokyklų pradinukų įsijungė į naujo Lietuvos Futbolo federacijos projekto "Pradinukų lygos" varžybas.

Jau šią savaitę paaiškės ir pirmieji "Pradinukų lygos" nugalėtojai bei prizininkai - ketvirtadienį Telšiuose vyksiančio Finalo ketverto varžybų metu bus išaiškinta stipriausia Telšių zonos pradinukų komanda.

Telšių "Džiugo" gimnazijos futbolo aikštyne žais dvi pajėgiausios Mažeikių miesto ir rajono komandos - "Smūgis" iš "Ventos" progimnazijos ir "Pavasariečiai" iš "Pavasario" pagrindinės mokyklos, stipriausia Plungės miesto ir rajono pradinukų komanda "Žemaitoka" iš Pungės "Senamiesčio" mokyklos ir Finalo ketverto varžybų šeimininkų komanda - "Šėlsmas 2017" iš Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos.

Pirmieji varžybas 12.20 val. pradės "Šėlsmas 2017" su pavasariečiais ir "Žemaitoka" su "Smūgis" komanda. Komandos sužais po tris rungtynes vieno rato sistema.

Renginio metu bus renkama ir turnyro organizatorių apdovanojama aktyviausių sirgalių komanda, pasirodys vaikų meno kolektyvai, bus organizuojamos smagios rungtys renginio žiūrovams.

Kviečiame žiūrovus atvykti ir palaikyti šauniausius Telšių apskrities pradinukus renginio metu !

Renginio pradžia  - nuo 12.00 val. Vieta - naujasis "Džiugo" gimnazijos lauko futbolo aikštynas Telšiuose, Sedos g. 29.Žiūrėti visas naujienas