Naujienos
Kviečiam balsuoti už Lygos personažų vardus
27-03-2017

Daugiau nei dvi savaites "Pradinukų lygos" gerbėjai kūrė ir projekto organizatoriams siūlė Lygos personažų mergaitės ir berniuko galimus vardus.

Dėkojame visiems devyniolikai konkurso dalyvių mums atsiuntusiems savo siūlomus vardus.

Konkurso organizatorių komisija atrinko penkis dalyvius ir jų siūlomų vardų poras - į finalinį vardų rinkimo etapą pateko Gustė Vinčienė, Inga P., Ramutė Rolytė - Šnirienė, Kęstutis Įvaškevičius ir Rolandas Anakauskas.

Konkurso dalyvių siūlomi vardai "Pradinukų lygos" personažams:

Vincas ir Viktorija (Gustės siūlymas);

Fuliukas ir Smagutė (Ingos siūlymas);

Spardūzas ir Spardūzė (Ramutės siūlymas);

Futas ir Bolė (Kęstučio siūlymas);

Įvartukė ir Spyriukas (Rolando siūlymas).


Visą šią savaitę iki balandžio 3 d. Facebook paskyroje Lietuvos Vaikų ir jaunių futbolo asociacija kviesime balsuoti už bet kurį vieną Jums patikusį vardą mergaitei ir vieną berniukui (nebūtinai iš tos pačios konkurso dalyvio siūlytos vardų poros).

"Padinukų lygos" pieštinių personažų vardus Jūsų balsų dėka išrinksime ir paskelbsime jau balandžio 4 d. toje pat Facebook paskyroje ir Lygos svetainėje.

Na, o visiems 5 konkurso dalyviams dovanosime maisto papildų "Vitiron Kids" atstovų Lietuvoje įsteigtus prizus - firminių suvenyrų ir šių maisto papildų produkcijos rinkinius ! Su laimėtojais susisieksime asmeniškai ir sutarsime, kaip Jums geriau įteiksime prizus.


Smagaus balsavimo,

"Pradinukų lygos" organizatoriai


Žiūrėti visas naujienas