Naujienos
Alytaus zonos nugalėtojai ir prizininkai paaiškėjo tik skaičiuojant įvarčius
18-05-2017

Vakar Alytaus miesto centriniame stadione vykusio Alytaus zonos "Pradinukų lygos" finalo ketverto turnyre netrūko tikros dramos - turnyro nugalėtojas ir prizininkai paaiškėjo tik skaičiuojant komandų praleistus ir pelnytus įvarčius bei mušant baudinius.

Mat trys finalo ketverto dalyvės - Simno "Ereliukai", Šv. Benedikto gimnazijos ir "Šaltinėlių" komandos iškovojo po vieną pergalę ir dvi lygiąsias. Ir tik vienas pelnytas įvartis daugiau nei varžovai Nugalėtojų taurę lėmė Simno "Ereliukams" !

Nustatant antrosios vietos laimėtojus, teko spirti 7 metrų baudinius, kuriuos taikliau realizavo "Šv. Benedikto" komandos atstovai, aplenkę pradinukus iš "Šaltinėlių" komandos bei iškovoję Alytaus miesto ir rajono "Pradinukų lygos" vicečempionų titulą.

Treti turnyre liko "Šaltinėliai", ketvirti - "Spartukai" iš Daugų gimnazijos.

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti gausiais organizatorių ir turnyro rėmėjų įsteigtais prizais - medaliais, taurėmis, "Vitiron Kids" firminiais suvenyrais, gaiviuoju gėrimu "Elmenhorster VitaTigras" ir sportine apranga "Hummel". 

Aktyviausi sirgaliai - varžybų dalyvių tėveliai iš Šv. Benedikto gimnazijos gavo aktyviausių sirgalių titulą ir buvo apdovanoti maisto papildais "Vitiron Kids".

Beje, Šv. Benedikto gimnazijos vadovė p. Loreta Šernienė buvo apdovanota specialiu "Pradinukų lygos" organizatorių įsteigtu prizu už gimnazijos organizuotą įspūdingiausią "Pradinukų lygos" turnyro atidarymo šventę.

Sveikiname turnyro nugalėtojus iš Simno ir jų komandos vadovą Juozą Bagdanavičių, taip pat visus prizininkus ir finalo ketverto dalyvius. Žiūrėti visas naujienas