Naujienos
Alytaus Meras įsijungė į "Pradinukų lygos" gerbėjų gretas
03-04-2017

Į Lygos turą Šv. Benedikto gimnazijoje laiko užsukti rado ir Alytaus Meras gerb. Vytautas Grigaravičius. Praėjusį savaitgalį benediktiečiai surengė išskirtinę šventę "Pradinukų lygos" dalyviams ir į šventę pakviestiems garbingiems svečiams.

Šventėje apsilankė miesto administracijos atstovai su gerb. Meru priešakyje, taip pat Alytaus apskrities Futbolo federacijos prezidentas Gediminas Daukšys. Visi svečiai sveikino "Pradinukų lygos" dalyvius ir džiaugėsi, jog vaikai nuo šiol turės smagią aktyvaus laisvalaikio alternatyvą žaidžiant populiariausią sportinį žaidimą pasaulyje.

Šv. Benedikto gimnazijos kolektyvas, vadovaujamas p. Loretos Šernienės buvo nepaprastai svetingas organizuojant šventę, tačiau gimnazijos pradinukai anaiptol nebuvo tokie svetingi futbolo aikštelėje - gimnazijos komanda laimėjo visas tris varžybas ir tapo turo nugalėtoja.

"Pradinukų lygos" organizatoriai dėkoja Šv. Benedikto gimnazijos administracijai ir "Pradinukų lygos" Alytaus kuratoriams visų dalyvių vardu už vaikams suorganizuotą tikrą futbolo šventę.Žiūrėti visas naujienas