Komandos
X



MOKYKLA:

TAŠKAI:

TRENERIAI

ŽAIDĖJAI

Komandos pavadinimas mokykla apskritis Taškai
"Viešviukai" Viešvėnų pagrindinė mokykla Telšių apskr. 16
"Upyniečiai" Upynos PAGRINDINĖ mokykla Telšių apskr. 11
"Kriauziukai" kauno rajono raudondvario anelės ir augustino kriauzų mokykla-darželis Kauno apskr. 9
"VIMS" Vilniaus international meridian school Vilniaus apskr. 9
"Medelynukai" ŠIAULIŲ MEDELYNO PROGIMNAZIJA Šiaulių apskr. 9
"Riešutėliai" vilniaus sausio 13 - osios mokykla Vilniaus apskr. 9
"Viltukai" Panevėžio ,,Vilties" progimnazija Panevėžio apskr. 9
"Sveikatukai" Kybartų ,,Saulės" progimnazija Marijampolės apskr. 9
"Arminukai" P. Armino progimnazija Marijampolės apskr. 9
"Ave.ko." S.Moniuškos gimnazija Vilniaus apskr. 9
"Antakalniečiai" Vilniaus Antakalnio progimnazija Vilniaus apskr. 9
"Krantas" telšių ,,kranto" progimnazija Telšių apskr. 9
"Aušra-1" LSU KĖDAINIŲ "AUŠROS" PROGIMNAZIJA Kauno apskr. 9
"Drakonai" Mokolų progimnazija Marijampolės apskr. 9
"Žemyna" Panevėžio 'Žemynos" progimnazija Panevėžio apskr. 9
"AISV Geležiniai Vilkai" Amerikos Tarptautinė Mokykla Vilniuje Vilniaus apskr. 9
"Futbolo legendos" Kauno gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija Kauno apskr. 9
"P.Matulioniukai" Kupiškio Povilo Matulionio progimnazija Panevėžio apskr. 8
"Gandriukai" Ramygalos gimnazija Panevėžio apskr. 8
"Vyturys" Panevėžio''Vyturio'' progimnazija Panevėžio apskr. 8
"Pavenčiukai" PAVENČIŲ MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS Šiaulių apskr. 8
"Darbėniškiai" Darbėnų gimnazija Klaipėdos apskr. 8
"Gilijiečiai" Klaipėdos ,,gilijos" pradinė mokykla Klaipėdos apskr. 8
"Jūra" vydūno gimnazija Klaipėdos apskr. 8
"Viesulas" Dembavos progimnazija Panevėžio apskr. 8
"Šėlsmas" TELŠIŲ VINCENTO BORISEVIČIAUS GIMNAZIJA Telšių apskr. 6
"Šaltiniečiai" Panevėžio „šaltinio” progimnazija Panevėžio apskr. 6
"Kaštonai original" Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla Panevėžio apskr. 6
"Vėtrungė" Kauno Tado Ivanausko Progimnazija Kauno apskr. 6
"Futbolo ABC" Rūdiškių gimnazija Vilniaus apskr. 6
"Skaistgirio Pradinukai" SKAISTGIRIO GIMNAZIJA Šiaulių apskr. 6
"Juodšilių Šilas" JUODŠILIŲ "ŠILO" GIMNAZIJA Vilniaus apskr. 5
"Suzuikiai" kauno suzukio pradinė mokykla Kauno apskr. 5
"Želsva" Želsvos pagrindinė mokykla Marijampolės apskr. 5
"Matulioniukai" PALAIMINTOJO TEOFILIAUS MATULIONIO GIMNAZIJA Vilniaus apskr. 5
"Žaibas" Marijampolės „Šaltinio" pagrindinė mokykla Marijampolės apskr. 5
"Pabiručiai" ruklos j.Stanisalausko mokykla-daugiafunkcis centras Kauno apskr. 5
"Rūtelė" MOKYKLA - DARŽELIS RŪTELĖ Kauno apskr. 5
"Santarvė" Šiaulių ,,Santarvės" gimnazija Šiaulių apskr. 5
"Aukštelkiukai" Aukštelkės mokykla-daugiafunkcis centras Šiaulių apskr. 5
"Bubiai" bubių mokykla Šiaulių apskr. 5
"Smalsučio futbolistai" Marijampolės "Smalsučio" pradinė mokykla Marijampolės apskr. 5
"Aitvarai" Marijampolės Jono totoraičio progimnazija Marijampolės apskr. 5
"Bebenčiukai" "ryto" pagrindinė mokykla Marijampolės apskr. 5
"Gruzdukai" šIAULIŲ R. GRUZDŽIŲ GIMNAZIJA Šiaulių apskr. 5
"Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" Kauno petro ir jono vileišių mokykla Kauno apskr. 5
"Dainava" Kauno Dainavos progimnazija Kauno apskr. 5
"Vydmantai" Vydmantų gimnazija Klaipėdos apskr. 5
"Nugalėtojai" Šolomo Aleichemo ORT gimnazija Vilniaus apskr. 5
"Daujotukai" kretingos marijono daujoto pagrindinė mokykla Klaipėdos apskr. 4
"Lazdynukai" Tryškių Lazdynų pelėdos gimnazija Telšių apskr. 4
"Garliavos kiemo vaikai" Garliavos jonučių progimnazija Kauno apskr. 4
"Juodupiukai" ROKIŠKIO RAJONO JUODUPĖS GIMNAZIJA Panevėžio apskr. 4
"Vilnies jaunėliai" Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla Vilniaus apskr. 4
"Žiburėlis" žiburėlio mokykla-daugiafunkcis centras Marijampolės apskr. 4
"Vilkija" Vilkijos gimnazija Kauno apskr. 4
"Lokiukas" darželis-mokykla "lokiukas" Vilniaus apskr. 4
"Kaštonai" ŠVENČIONĖLIŲ PROGIMNAZIJA Vilniaus apskr. 4
"Pelėdžiukai" Kuršėnų daugėlių pagrindinė mokykla Šiaulių apskr. 4
"Kužyčiai" kužių gimnazija Šiaulių apskr. 3
"Angliukai" kuršėnų stasio anglickio mokykla Šiaulių apskr. 3
"Atžalynukai" Telšių ,,Atžalyno" progimnazija Telšių apskr. 2
"Panpradinė" PANEVĖŽIO PRADINĖ MOKYKLA Panevėžio apskr. 2
"Vytis" M.kARKOS PADR. MOKYKLA Panevėžio apskr. 2
"Saulėtekis" telšių "Saulėtekio" pradinė mokykla Telšių apskr. 2
"Stulginskiukai" kALTINĖNŲ A. STULGINSKIO GIMNAZIJA Tauragės apskr. 2
"Jašiūnai" Jašiūnų M.Balinskio gimnazija. Vilniaus apskr. 2
"Kuršiukai" nERINGOS GIMNAZIJA Klaipėdos apskr. 1
"Liepkalnis" Liepkalnio mokykla Vilniaus apskr. 1
"Smilgiukai" Smilgių gimnazija Panevėžio apskr. 1
"Luokiukai" luokės vytauto kleivos gimnazija Telšių apskr. 1
"Sirokomlės pradinukai" vilniaus vladislavo sirokomlės gimnazija Vilniaus apskr. 1
"Tigriukai" Vilkaviško pradinė mokykla Marijampolės apskr. 1
"Šėtoniukai" šėtos gimnazija Kauno apskr. 1
"Aušros vilkiukai" Vilniaus r. kalvelių ''Aušros'' gimnazija Vilniaus apskr. 1
"Purieniukai" KTU inžinerijos licėjus Kauno apskr. 1
"Emodžiai" Bagotosios pagrindinė mokykla Marijampolės apskr. 1
"Jungėniškiai" Kalvarijos sav. jungėnų pagrindinė mokykla Marijampolės apskr. 1
"Paliūniškio taiklieji" paliūniškio pagrindinė mokykla Panevėžio apskr. 1
"Linksmai" Vilniaus krikščionių gimnazija Vilniaus apskr. 1
"Skapiškis" Skapiškio pagrindinė mokykla Panevėžio apskr. 1
"Spardukai" sasnavos pagrindinė mokykla Marijampolės apskr. 1
"Panemuniečiai" Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla Alytaus apskr. 0
"Salduviečiai 1" Salduvės progimnazija Šiaulių apskr. 0
"Dzūkai" Matuizų pagrindinė mokykla Alytaus apskr. 0
"Krokbarsa" tomo noraus-naruševičiaus gimnazija Alytaus apskr. 0
"Kapčiukai" Lazdijų r. Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla Alytaus apskr. 0
"Ragainiškiai" RAGAINĖS PROGIMNAZIJA Šiaulių apskr. 0
"Užpaliai" Užpalių Gimnazija Utenos apskr. 0
"Vyturiai" Utenos Vyturių progimnazija Utenos apskr. 0
"Mironiukai" Alytaus r. daugų vlado mirono gimnazija Alytaus apskr. 0
"Šaltiniukai" Šaltinių pagrindinė mokykla Alytaus apskr. 0
"Kudabiečiai" Ignalinos česlovo kudabos progimnazija Utenos apskr. 0
"Seredukai" seredžiaus Stasio šimkaus mokykla-daugiafunkcis centras Tauragės apskr. 0
"Futboliukai" Mažeikių senamiesčio pagrindinė mokykla Telšių apskr. 0
"Babrungiukas" plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla Telšių apskr. 0
"Ežiukai" Šeduvos gimnazija Šiaulių apskr. 0
"Pajūrio futbolistai" pAJŪRIO STANISLOVO BIRŽIŠKIO GIMNAZIJA Tauragės apskr. 0
"Nepavejami" Klausučių stasio santvaro pagrindinė mokykla Tauragės apskr. 0
"Molėtukai" Molėtų pradinė mokykla Utenos apskr. 0
"FK Stulginskiukai" kauno aleksandro stulginskio mokykla - daugiafunkcis centras Kauno apskr. 0
"Varpeliukai" Utenos mokykla - vaikų darželis "Varpelis" Utenos apskr. 0
"Aukštakalniukai" Utenos Aukštakalnio pradinė mokykla Utenos apskr. 0
"Ąžuoliukai" Šiaulių jėzuitų pradinė mokykla Šiaulių apskr. 0
"Greituoliai" Šv. Cecilijos gimnazija Marijampolės apskr. 0
"Žiogeliai" Ryto pagrindinė mokykla Telšių apskr. 0
"Ereliai" Dariaus ir girĖno progimnazija Tauragės apskr. 0
"Senamiestukai" Senamiesčio pradinė mokykla Alytaus apskr. 0
"Vidzgiriukai" Alytaus Vidzgirio pagrindinė Alytaus apskr. 0
"Šv. Benediktas" Alytaus Šv. Benedikto gimnazija Alytaus apskr. 0
"Šilėniukai" šilėnų Šiaulių apskr. 0
"Pavasaris" pavasario pagr. mokykla Telšių apskr. 0
"Laukuviukai" Norberto Vėliaus gimnazija Tauragės apskr. 0
"Viekšniai" Viekšnių gimnazija Telšių apskr. 0
"Centriukai" Šiaulių Centro pradinė mokykla Šiaulių apskr. 0
"Alytus" Piliakalnio progimnazija Alytaus apskr. 0
"Likiškėliai" ALYTAUS LIKIŠKĖLIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA Alytaus apskr. 0
"Krašuoniukai" Krašuonos progimnazija Utenos apskr. 0
"Ereliukai" simno gimnazija Alytaus apskr. 0
"Futboliukai - greituoliukai" Seirijų Antano žmuidzinavičiaus gimnazija Alytaus apskr. 0
"Smūgis" mAŽEIKIŲ "VENTOS" PROGIMNAZIJA Telšių apskr. 0
"Butrimonių pradinukai" Alytaus r. butrimonių gimnazija Alytaus apskr. 0
"Šaltukai" ,,Šaltinio'' progimnazija Tauragės apskr. 0
"Simno spec. jaunieji atletai" Alytaus r. Simno specialioji mokykla Alytaus apskr. 0
"Ainiai" k.būgos gimnazija Utenos apskr. 0
"Kumečiukai" Alytaus r. miroslavo g. kumečių pagrindinio ugdymo skyrius Alytaus apskr. 0
"Dreinukai" "Alytaus" drevinuko" mokykla-darželis Alytaus apskr. 0
"Krosnos juniorsai" krosnos mokykla Alytaus apskr. 0
"Mažieji nugalėtojai" pivašiūnų gimnazija Alytaus apskr. 0
"Dainavėlė" Alytaus Dainavos pagrindinė mokykla Alytaus apskr. 0
"Volungiukai" Alytaus ,,Volungės" pagrindinė mokykla Alytaus apskr. 0
"Stipruoliai" alytaus r. miroslavo gimnazija Alytaus apskr. 0
"Kirsniukai" Lazsijų r. aštriosios kirsnos mokykla Alytaus apskr. 0
"Kairiai" Kairių pagrindinė mokykla Šiaulių apskr. 0
"Žemaitoka" Plungės Senamiesčio mokykla Telšių apskr. 0
"Jovariukai" Tauragės jovarų pagrindinė mokykla Tauragės apskr. 0
"Liatukiukai" Šilalės r. Kvėdarnos Prano Liatuko pradinė mokykla Tauragės apskr. 0
"Šateikiai" Šateikių pagrindinė mokykla Telšių apskr. 0
"Vyturiukai" MAŽEIKIŲ "VYTURIO" PRADINĖ MOKYKLA Telšių apskr. 0
"Žiburiečiai" Utenos Aukštakalnio progimnazijos "Žiburio" skyrius Utenos apskr. 0
"Gegužiukai" Gegužių progimnazija Šiaulių apskr. 0
"Vikruoliai" GINKŪNŲ SOFIJOS IR VLADIMIRO ZUBOVŲ Šiaulių apskr. 0
"Alsėdžiukai" aLSĖDŽIŲ STANISLOVO NARUTAVIČIAUS GIMNAZIJA Telšių apskr. 0
"Jagminiečiai" Kazimiero Jagmino pradinė mokykla Telšių apskr. 0
"Šokliai" pLUNGĖS akademiko adolfo jucio pagrindinė mokykla Telšių apskr. 0
"Voveriukai" VOVERIŠKIŲ MOKYKLA Šiaulių apskr. 0
"Viruoliukai" lazdijų r.veisiejų sigito gedos gimnazija Alytaus apskr. 0
"Trakų Vokė" Vilniaus trakų vokės gimnazija Vilniaus apskr. 0
"Šilas" ALYTAUS R. BUTRIMONIŲ GIMNAZIJOS PUNIOS PAGRINDINIO UGDYMO IR DAUGIAFUNKCIs SKYRIUS Alytaus apskr. 0
"Aloviukai" Alytaus r. Daugų Vlado Mirono gimnazijos Alovės pagrindinio ugdymo skyrius Alytaus apskr. 0
"Lazdija" Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis" Alytaus apskr. 0
"Rožynukai" Panevėžio Rožyno progimnazija Panevėžio apskr. -2
"Velniukai" aUKŠTADVARIO MOKYKLA-DARŽELIS ,,gANDRIUKAS" Vilniaus apskr. -2
"Vidsodis" VIDSODŽIO PAGRINDINĖ MOKYKLA Šiaulių apskr. -2
"Bernardo Brazdžionio" kauno Bernardo brazdžionio mokykla Kauno apskr. -2
"Žibartoniukai" Panevėžio rajono Žibartonių pagrindinė mokykla Panevėžio apskr. -2
"Vikruoliai ir Sveikuoliai" MARIJAMPOLĖS MOKOLŲ MOKYKLA-DARŽELIS Marijampolės apskr. -2
"Antašava" kupiškio raj. salamiesčio pagrindinės mokyklos antašavos mokykla-daugiafunkcis centras Panevėžio apskr. -2
"Germantukai" Telšių „Germanto“ progimnazija Telšių apskr. -2
"Taiklieji'' Panevėžio r. Miežiškių pagrindinė mokykla Panevėžio apskr. -3
"Ateitukai" Ateities progimnazija Telšių apskr. -3
"Beržų vulkanas" Beržų progimnaZIja Panevėžio apskr. -3
"Pašlūžmiukai" Pašlūžmio mokykla-daugiafunkcis centras Klaipėdos apskr. -3
"Snikeriai" Jono žemaičio-vytauto mokykla-daugiafunkcis centras Kauno apskr. -3
"Šakynukai" šakynos Šiaulių apskr. -3
"Strakaliukai" Kazlų rūdos sav. antanavo pagrindinė mokykla Marijampolės apskr. -3
"Verdeniukai" Vilniaus r. Paberžės "Verdenės" gimnazija Vilniaus apskr. -3
"Vilniaus Atžalynas" Vilniaus ,, Atžalyno“ mokyklA-darželiS Vilniaus apskr. -3
"Kaštoniukai" Akademijos gimnazija Kauno apskr. -3
"Elniaragis" Jūžintų Juozo otto širvydo pagrindinė mokykla Panevėžio apskr. -3
"Kulautuva" Kulautuvos pagrindinė mokykla Kauno apskr. -3
"FC Pelėda" Vilniaus ,,Pelėdos" pradinė mokykla Vilniaus apskr. -3
"Giliukai" Vilkaviškio r. Bartninkų jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras Marijampolės apskr. -3
"Nemežio ateitis" Nemėžio šv. rapolo kalinausko gimnazija Vilniaus apskr. -3
"Urbšiukai" Kauno Juozo urbšio katalikiška pagrindinė mokykla Kauno apskr. -3
"Veiviržėnai" Veiviržėnų jurgio šaulio gimnazija Klaipėdos apskr. -3
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Emodžiai" "Giliukai" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Strakaliukai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Spardukai" "Jungėniškiai" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Jungėniškiai" "Aitvarai" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Strakaliukai" "Drakonai" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Žaibas" "Spardukai" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Želsva" "Greituoliai" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Giliukai" "Bebenčiukai" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Arminukai" "Želsva" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Sveikatukai" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1
2018-03-15 12:25 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1
2018-03-15 12:00 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1
2018-03-15 15:25 Marijampolė "Greituoliai" "Arminukai" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Tigriukai" "Drakonai" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Aitvarai" "Žaibas" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Greituoliai" 1
2018-03-15 12:50 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Smalsučio futbolistai" "Tigriukai" 1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Aitvarai" "Spardukai" 1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Giliukai" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Emodžiai" 1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Vikruoliai ir Sveikuoliai" "Želsva" 1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Tigriukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Emodžiai" 1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Jungėniškiai" 1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Arminukai" "Žiburėlis" 1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-03-16 13:00 Klaipėda "Jūra" "Pašlūžmiukai" 1
2018-03-16 13:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Kuršiukai" 1
2018-03-16 12:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Jūra" 1
2018-03-16 14:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Gilijiečiai" 1
2018-03-16 12:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Kuršiukai" 1
2018-03-16 14:30 Klaipėda "Jūra" "Kuršiukai" 1
2018-03-19 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-19 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1
2018-03-19 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1
2018-03-19 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-19 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1
2018-03-19 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1
2018-03-19 11:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-19 12:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-19 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 1
2018-03-19 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 1
2018-03-19 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 1
2018-03-19 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 1
2018-03-19 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 1
2018-03-19 10:30 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-19 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 1
2018-03-19 10:00 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-19 11:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Futbolo ABC" "Velniukai" 1
2018-03-20 10:30 Vilnius "Nemežio ateitis" "Juodšilių Šilas" 1
2018-03-20 10:00 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Ave.ko." 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Aušros vilkiukai" 1
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Ave.ko." 1
2018-03-20 11:30 Vilnius "Velniukai" "Ave.ko." 1
2018-03-20 10:30 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 12:30 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Nemežio ateitis" 1
2018-03-20 10:00 Vilnius "Velniukai" "Jašiūnai" 1
2018-03-20 11:30 Vilnius "Ave.ko." "Nemežio ateitis" 1
2018-03-20 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-20 13:00 Vilnius "Matulioniukai" "VIMS" 1
2018-03-20 13:30 Vilnius "Linksmai" "FC Pelėda" 1
2018-03-20 14:00 Vilnius "FC Pelėda" "Matulioniukai" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 14:30 Vilnius "VIMS" "Linksmai" 1
2018-03-20 15:00 Vilnius "FC Pelėda" "VIMS" 1
2018-03-20 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-03-20 15:30 Vilnius "Matulioniukai" "Linksmai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-03-20 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-20 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 12:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 11:20 Panevėžys "Vytis" "Taiklieji'' 1
2018-03-20 12:15 Kaunas "Dainava" "Purieniukai" 1
2018-03-20 12:40 Kaunas "Futbolo legendos" "Dainava" 1
2018-03-20 13:05 Kaunas "Snikeriai" "Purieniukai" 1
2018-03-20 14:40 Plungė "Šateikiai" "Babrungiukas" 1
2018-03-20 11:25 Kaunas "Purieniukai" "Futbolo legendos" 1
2018-03-20 11:00 Kaunas "Dainava" "Snikeriai" 1
2018-03-20 12:15 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1
2018-03-20 12:40 Kėdainiai "Pabiručiai" "Aušra-1" 1
2018-03-20 13:05 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1
2018-03-20 14:15 Plungė "Alsėdžiukai" "Šokliai" 1
2018-03-20 15:05 Plungė "Žiogeliai" "Žemaitoka" 1
2018-03-20 12:05 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 1
2018-03-20 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Babrungiukas" 1
2018-03-20 13:25 Plungė "Žemaitoka" "Šokliai" 1
2018-03-20 13:50 Plungė "Žiogeliai" "Šateikiai" 1
2018-03-20 11:40 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 1
2018-03-20 11:15 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 1
2018-03-20 10:50 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 1
2018-03-20 10:25 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 1
2018-03-20 10:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 1
2018-03-20 11:50 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-20 11:50 Kaunas "Futbolo legendos" "Snikeriai" 1
2018-03-20 12:10 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Paliūniškio taiklieji" 1
2018-03-20 12:35 Panevėžys "Taiklieji'' "Vyturys" 1
2018-03-20 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Taiklieji'' 1
2018-03-20 10:30 Panevėžys "Vyturys" "Šaltiniečiai" 1
2018-03-20 11:25 Kėdainiai "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1
2018-03-20 13:00 Panevėžys "Vytis" "Vyturys" 1
2018-03-20 11:45 Panevėžys "Vyturys" "Paliūniškio taiklieji" 1
2018-03-20 11:00 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-21 15:00 Vilnius "Vilnies jaunėliai" "Kaštonai" 1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Antakalniečiai" 1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Kaštonai" "Vilniaus Atžalynas" 1
2018-03-21 15:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Vilnies jaunėliai" 1
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Gandriukai" "Viltukai" 1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Trakų Vokė" "Lokiukas" 1
2018-03-21 13:00 Vilnius "Riešutėliai" "Liepkalnis" 1
2018-03-21 16:00 Vilnius "Antakalniečiai" "Kaštonai" 1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Antakalniečiai" "Vilnies jaunėliai" 1
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Žemyna" 1
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Rožynukai" "Smilgiukai" 1
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Smilgiukai" 1
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Gandriukai" "Antašava" 1
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Žibartoniukai" "Viesulas" 1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Lokiukas" "Riešutėliai" 1
2018-03-21 13:05 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Gandriukai" 1
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žemyna" 1
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Beržų vulkanas" 1
2018-03-21 15:00 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Antašava" "Viltukai" 1
2018-03-21 11:00 Garliava "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-21 12:30 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "Verdeniukai" 1
2018-03-21 13:00 Vilnius "AISV Geležiniai Vilkai" "Nugalėtojai" 1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Verdeniukai" 1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Verdeniukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Sirokomlės pradinukai" 1
2018-03-21 11:25 Garliava "Kulautuva" "Kriauziukai" 1
2018-03-21 11:50 Garliava "Kriauziukai" "Vilkija" 1
2018-03-21 12:40 Garliava "Kulautuva" "Vilkija" 1
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Viesulas" "Beržų vulkanas" 1
2018-03-21 15:00 Vilnius "Lokiukas" "Liepkalnis" 1
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Panpradinė" 1
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Žemyna" "Viesulas" 1
2018-03-21 15:30 Vilnius "Riešutėliai" "Trakų Vokė" 1
2018-03-21 12:15 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kulautuva" 1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 1
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Gandriukai" 1
2018-03-22 14:15 Plungė "Šokliai" "Žiogeliai" 2
2018-03-22 14:40 Plungė "Šateikiai" "Alsėdžiukai" 2
2018-03-22 13:50 Plungė "Šateikiai" "Žemaitoka" 2
2018-03-22 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Žiogeliai" 2
2018-03-22 12:50 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 1
2018-03-22 15:05 Plungė "Žemaitoka" "Babrungiukas" 2
2018-03-22 13:00 Panevėžys "Juodupiukai" "P.Matulioniukai" 1
2018-03-22 11:20 Panevėžys "Skapiškis" "Juodupiukai" 1
2018-03-22 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Juodupiukai" 1
2018-03-22 11:45 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Elniaragis" 1
2018-03-22 12:10 Panevėžys "Kaštonai original" "Elniaragis" 1
2018-03-22 12:35 Panevėžys "Skapiškis" "P.Matulioniukai" 1
2018-03-22 12:00 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 1
2018-03-22 12:25 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 1
2018-03-22 12:50 Kaunas "Bernardo Brazdžionio" "Vėtrungė" 1
2018-03-22 12:25 Kaunas "Vėtrungė" "Stulginskiukai" 1
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 2
2018-03-22 12:00 Kaunas "Stulginskiukai" "Bernardo Brazdžionio" 1
2018-03-22 12:05 Kaunas "Urbšiukai" "Rūtelė" 1
2018-03-22 10:25 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Rūtelė" 1
2018-03-22 10:00 Kaunas "Urbšiukai" "Suzuikiai" 1
2018-03-22 10:50 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Urbšiukai" 1
2018-03-22 11:15 Kaunas "Suzuikiai" "Rūtelė" 1
2018-03-22 11:40 Kaunas "Suzuikiai" "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" 1
2018-03-22 10:30 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Kaštonai original" 1
2018-03-22 13:25 Plungė "Babrungiukas" "Šokliai" 2
2018-03-26 11:00 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 2
2018-03-26 10:30 Lazdijai "Kirsniukai" "Lazdija" 2
2018-03-26 09:30 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 09:00 Lazdijai "Lazdija" "Kirsniukai" 1
2018-03-26 11:30 Lazdijai "Krosnos juniorsai" "Kirsniukai" 2
2018-03-26 10:00 Lazdijai "Kirsniukai" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 1
2018-03-27 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 11:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 12:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 13:00 Plungė "Babrungiukas" "Žiogeliai" 3
2018-03-27 13:25 Plungė "Šokliai" "Šateikiai" 3
2018-03-27 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 1
2018-03-27 14:15 Plungė "Šateikiai" "Žiogeliai" 3
2018-03-27 13:50 Plungė "Žemaitoka" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-27 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 1
2018-03-27 13:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 13:00 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 1
2018-03-27 13:30 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 1
2018-03-27 14:00 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 1
2018-03-27 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 11:30 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 1
2018-03-27 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 15:05 Plungė "Šokliai" "Žemaitoka" 3
2018-03-27 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 14:40 Plungė "Babrungiukas" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-27 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 2
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 2
2018-03-27 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 2
2018-03-27 15:05 Marijampolė "Žiburėlis" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Želsva" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Arminukai" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 2
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 2
2018-03-27 09:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 09:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 10:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 10:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 2
2018-03-27 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žiburėlis" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Arminukai" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:00 Kybartai "Giliukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-27 13:00 Kybartai "Sveikatukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-27 14:30 Kybartai "Sveikatukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:30 Kybartai "Giliukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žaibas" "Greituoliai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Želsva" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Greituoliai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Aitvarai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Aitvarai" "Greituoliai" 1
2018-03-28 12:15 Vilkija "Kriauziukai" "Vilkija" 1
2018-03-28 13:05 Vilkija "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 12:40 Vilkija "Kulautuva" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 11:50 Vilkija "Kulautuva" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 11:25 Vilkija "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 15:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Kaštonai" 2
2018-03-28 10:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 10:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Jašiūnai" "Vilniaus Atžalynas" 2
2018-03-28 11:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Nemežio ateitis" 2
2018-03-28 12:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "AISV Geležiniai Vilkai" "Ave.ko." 2
2018-03-28 11:30 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Vilnies jaunėliai" "AISV Geležiniai Vilkai" 2
2018-03-28 13:30 V.Sirokomlės gimnazija "Aušros vilkiukai" "Linksmai" 2
2018-03-28 14:00 V.Sirokomlės gimnazija "Linksmai" "Sirokomlės pradinukai" 2
2018-03-28 11:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Ave.ko." "Vilnies jaunėliai" 2
2018-03-28 11:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Verdeniukai" "Jašiūnai" 2
2018-03-28 12:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-28 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 2
2018-03-28 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-28 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 2
2018-03-28 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 2
2018-03-28 12:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Jašiūnai" 2
2018-03-28 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-28 13:00 V.Sirokomlės gimnazija "Sirokomlės pradinukai" "Aušros vilkiukai" 2
2018-03-28 14:30 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "Velniukai" 2
2018-03-28 16:00 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "Lokiukas" 2
2018-03-28 13:00 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Kaštonai" 2
2018-03-28 13:30 Sausio 13-osios mokykla "Juodšilių Šilas" "Futbolo ABC" 2
2018-03-28 15:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "VIMS" 2
2018-03-28 15:00 Antakalnio progimnazija "VIMS" "Lokiukas" 2
2018-03-28 14:00 Antakalnio progimnazija "Lokiukas" "Nugalėtojai" 2
2018-03-28 14:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "Antakalniečiai" 2
2018-03-28 14:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Riešutėliai" 2
2018-03-28 14:30 Sausio 13-osios mokykla "Kaštonai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-28 13:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 2
2018-03-28 13:30 Trakų Vokės gimnazija "FC Pelėda" "Velniukai" 2
2018-03-28 14:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 12:30 Trakų Vokės gimnazija "Velniukai" "Liepkalnis" 2
2018-03-28 12:00 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 13:00 Jurbarkas "Nepavejami" "Seredukai" 2
2018-03-28 15:30 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-28 13:30 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "VIMS" 2
2018-03-28 11:00 Vilkija "Vilkija" "Kulautuva" 1
2018-03-29 15:00 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 2
2018-03-29 0 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 2
2018-03-29 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 2
2018-03-29 14:30 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 2
2018-03-29 13:05 Rukla "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1
2018-03-29 11:25 Rukla "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1
2018-03-29 12:15 Rukla "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 12:40 Rukla "Pabiručiai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 2
2018-03-29 11:00 Rukla "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-29 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 2
2018-04-09 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Emodžiai" 1
2018-04-09 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 3
2018-04-09 14:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Drakonai" 1
2018-04-09 13:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-09 14:00 Marijampolė "Emodžiai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Juodupiukai" "Kaštonai original" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Kaštonai original" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-10 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-04-10 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Kaštonai original" "Skapiškis" 2
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Skapiškis" 2
2018-04-10 09:00 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-10 0 Veisiejai "Kapčiukai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 09:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 1
2018-04-10 10:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 2
2018-04-10 11:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 09:30 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-10 10:00 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 1
2018-04-10 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 3
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Antašava" "Rožynukai" 2
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Gandriukai" 2
2018-04-10 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Antašava" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Antašava" "Gandriukai" 2
2018-04-10 0 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 1
2018-04-10 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Viltukai" "Rožynukai" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Smilgiukai" "Viltukai" 2
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Smilgiukai" "Rožynukai" 2
2018-04-10 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Juodupiukai" "Elniaragis" 2
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Elniaragis" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-10 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Juodupiukai" "Skapiškis" 2
2018-04-10 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-04-11 13:00 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Viesulas" 2
2018-04-11 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-11 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-04-11 11:20 Panevėžys "Žemyna" "Panpradinė" 2
2018-04-11 11:45 Panevėžys "Žemyna" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 09:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1
2018-04-11 09:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-04-11 12:10 Panevėžys "Žemyna" "Beržų vulkanas" 2
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-11 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-04-11 10:30 Panevėžys "Panpradinė" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-11 12:35 Panevėžys "Panpradinė" "Viesulas" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 3
2018-04-12 11:30 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 3
2018-04-12 10:30 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-12 13:30 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 1
2018-04-12 14:00 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 1
2018-04-12 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 3
2018-04-12 11:20 Panevėžys "Taiklieji'' "Šaltiniečiai" 2
2018-04-12 13:00 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vytis" 2
2018-04-12 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vytis" 2
2018-04-12 11:00 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-12 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vyturys" 2
2018-04-12 11:45 Panevėžys "Taiklieji'' "Vytis" 2
2018-04-12 12:35 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vyturys" 2
2018-04-12 12:10 Panevėžys "Taiklieji'' "Paliūniškio taiklieji" 2
2018-04-12 13:00 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 1
2018-04-13 15:30 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 2
2018-04-13 14:30 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 2
2018-04-13 15:00 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 2
2018-04-16 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-04-16 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-16 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1
2018-04-16 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1
2018-04-16 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-17 10:30 Panevėžys "Elniaragis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 12:35 Panevėžys "Kaštonai original" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 11:45 Panevėžys "Skapiškis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 14:00 Tauragė "Jovariukai" "Šaltukai" 2
2018-04-17 12:10 Panevėžys "Skapiškis" "Elniaragis" 3
2018-04-17 11:20 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 10:55 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Skapiškis" 3
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Žemyna" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Antašava" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Rožynukai" "Antašava" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Gandriukai" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Gandriukai" "Rožynukai" 3
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viltukai" "Antašava" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Žemyna" 3
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Viltukai" 3
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viesulas" "Žibartoniukai" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Beržų vulkanas" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Panpradinė" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Žibartoniukai" "Panpradinė" 3
2018-04-19 11:45 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 12:10 Panevėžys "Vytis" "Paliūniškio taiklieji" 3
2018-04-19 11:20 Panevėžys "Vyturys" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 12:35 Panevėžys "Vytis" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-19 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-19 10:55 Panevėžys "Vyturys" "Vytis" 3
2018-04-20 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 2
2018-04-20 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 2
2018-04-20 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 2
2018-04-24 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 3
2018-05-10 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 3
2018-05-10 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 3
2018-05-10 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 3
2018-05-10 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 3
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas Rezultatas
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1 2:1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Emodžiai" "Giliukai" 1 2:1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Strakaliukai" "Smalsučio futbolistai" 1 2:6
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Spardukai" "Jungėniškiai" 1 1:0
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Jungėniškiai" "Aitvarai" 1 5:1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Strakaliukai" "Drakonai" 1 0:6
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Žaibas" "Spardukai" 1 5:0
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Želsva" "Greituoliai" 1 4:0
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Giliukai" "Bebenčiukai" 1 0:7
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Arminukai" "Želsva" 1 4:0
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Sveikatukai" 1 0:6
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1 0:1
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1 0:3
2018-03-15 12:25 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1 0:3
2018-03-15 12:00 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1
2018-03-15 15:25 Marijampolė "Greituoliai" "Arminukai" 1 1:3
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Tigriukai" "Drakonai" 1 0:4
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Aitvarai" "Žaibas" 1 2:1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Greituoliai" 1 3:3
2018-03-15 12:50 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1 0:3
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Smalsučio futbolistai" "Tigriukai" 1 6:1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Aitvarai" "Spardukai" 1 4:0
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Giliukai" 1 5:0
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Emodžiai" 1 5:2
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Vikruoliai ir Sveikuoliai" "Želsva" 1 2:6
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Tigriukai" "Strakaliukai" 1 2:1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Emodžiai" 1 2:0
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Jungėniškiai" 1 9:0
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Arminukai" "Žiburėlis" 1 7:1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Smalsučio futbolistai" 1 2:1
2018-03-16 13:00 Klaipėda "Jūra" "Pašlūžmiukai" 1 3:0
2018-03-16 13:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Kuršiukai" 1 5:0
2018-03-16 12:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Jūra" 1 3:3
2018-03-16 14:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Gilijiečiai" 1 0:3
2018-03-16 12:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Kuršiukai" 1 0:3
2018-03-16 14:30 Klaipėda "Jūra" "Kuršiukai" 1 5:0
2018-03-19 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-19 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1
2018-03-19 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1
2018-03-19 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-19 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1
2018-03-19 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1
2018-03-19 11:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-19 12:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-19 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 1 4:2
2018-03-19 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 1 1:1
2018-03-19 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 1 1:3
2018-03-19 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 1 1:2
2018-03-19 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 1 0:3
2018-03-19 10:30 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-19 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 1 0:3
2018-03-19 10:00 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-19 11:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Futbolo ABC" "Velniukai" 1 4:1
2018-03-20 10:30 Vilnius "Nemežio ateitis" "Juodšilių Šilas" 1 0:2
2018-03-20 10:00 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Ave.ko." 1 0:2
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Aušros vilkiukai" 1 2:1
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Ave.ko." 1 0:1
2018-03-20 11:30 Vilnius "Velniukai" "Ave.ko." 1
2018-03-20 10:30 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1 0:1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 12:30 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Nemežio ateitis" 1 4:0
2018-03-20 10:00 Vilnius "Velniukai" "Jašiūnai" 1 0:4
2018-03-20 11:30 Vilnius "Ave.ko." "Nemežio ateitis" 1 1:0
2018-03-20 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-20 13:00 Vilnius "Matulioniukai" "VIMS" 1 1:2
2018-03-20 13:30 Vilnius "Linksmai" "FC Pelėda" 1 2:1
2018-03-20 14:00 Vilnius "FC Pelėda" "Matulioniukai" 1 1:2
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 14:30 Vilnius "VIMS" "Linksmai" 1 2:0
2018-03-20 15:00 Vilnius "FC Pelėda" "VIMS" 1 0:1
2018-03-20 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-03-20 15:30 Vilnius "Matulioniukai" "Linksmai" 1 1:0
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-03-20 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-20 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 12:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 11:20 Panevėžys "Vytis" "Taiklieji'' 1 5:0
2018-03-20 12:15 Kaunas "Dainava" "Purieniukai" 1 5:0
2018-03-20 12:40 Kaunas "Futbolo legendos" "Dainava" 1 4:0
2018-03-20 13:05 Kaunas "Snikeriai" "Purieniukai" 1 0:2
2018-03-20 14:40 Plungė "Šateikiai" "Babrungiukas" 1
2018-03-20 11:25 Kaunas "Purieniukai" "Futbolo legendos" 1 0:4
2018-03-20 11:00 Kaunas "Dainava" "Snikeriai" 1 4:0
2018-03-20 12:15 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1 0:2
2018-03-20 12:40 Kėdainiai "Pabiručiai" "Aušra-1" 1 2:5
2018-03-20 13:05 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1 2:0
2018-03-20 14:15 Plungė "Alsėdžiukai" "Šokliai" 1
2018-03-20 15:05 Plungė "Žiogeliai" "Žemaitoka" 1
2018-03-20 12:05 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 1 3:0
2018-03-20 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Babrungiukas" 1
2018-03-20 13:25 Plungė "Žemaitoka" "Šokliai" 1
2018-03-20 13:50 Plungė "Žiogeliai" "Šateikiai" 1
2018-03-20 11:40 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 1 4:0
2018-03-20 11:15 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 1 0:1
2018-03-20 10:50 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 1 5:0
2018-03-20 10:25 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 1 0:3
2018-03-20 10:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 1 3:0
2018-03-20 11:50 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Pabiručiai" 1 1:4
2018-03-20 11:50 Kaunas "Futbolo legendos" "Snikeriai" 1 4:1
2018-03-20 12:10 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Paliūniškio taiklieji" 1 5:1
2018-03-20 12:35 Panevėžys "Taiklieji'' "Vyturys" 1 0:5
2018-03-20 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Taiklieji'' 1 2:0
2018-03-20 10:30 Panevėžys "Vyturys" "Šaltiniečiai" 1 2:3
2018-03-20 11:25 Kėdainiai "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1 3:1
2018-03-20 13:00 Panevėžys "Vytis" "Vyturys" 1 3:5
2018-03-20 11:45 Panevėžys "Vyturys" "Paliūniškio taiklieji" 1 4:0
2018-03-20 11:00 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1 0:6
2018-03-21 15:00 Vilnius "Vilnies jaunėliai" "Kaštonai" 1 3:3
2018-03-21 14:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Antakalniečiai" 1 0:4
2018-03-21 14:00 Vilnius "Kaštonai" "Vilniaus Atžalynas" 1 4:2
2018-03-21 15:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Vilnies jaunėliai" 1 0:3
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Gandriukai" "Viltukai" 1 0:4
2018-03-21 13:30 Vilnius "Trakų Vokė" "Lokiukas" 1 1:1
2018-03-21 13:00 Vilnius "Riešutėliai" "Liepkalnis" 1 1:0
2018-03-21 16:00 Vilnius "Antakalniečiai" "Kaštonai" 1 7:0
2018-03-21 13:30 Vilnius "Antakalniečiai" "Vilnies jaunėliai" 1 2:1
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Žemyna" 1 0:7
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Rožynukai" "Smilgiukai" 1 0:5
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Smilgiukai" 1 4:0
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Gandriukai" "Antašava" 1 5:0
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Žibartoniukai" "Viesulas" 1 0:7
2018-03-21 14:00 Vilnius "Lokiukas" "Riešutėliai" 1 1:3
2018-03-21 13:05 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1 0:3
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Gandriukai" 1 0:1
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žemyna" 1 0:6
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Beržų vulkanas" 1 4:0
2018-03-21 15:00 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1 1:10
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Antašava" "Viltukai" 1 0:5
2018-03-21 11:00 Garliava "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1 2:2
2018-03-21 12:30 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "Verdeniukai" 1 7:3
2018-03-21 13:00 Vilnius "AISV Geležiniai Vilkai" "Nugalėtojai" 1 7:1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Verdeniukai" 1 5:0
2018-03-21 14:00 Vilnius "Verdeniukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1 1:7
2018-03-21 13:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Sirokomlės pradinukai" 1 4:1
2018-03-21 11:25 Garliava "Kulautuva" "Kriauziukai" 1 0:6
2018-03-21 11:50 Garliava "Kriauziukai" "Vilkija" 1 2:0
2018-03-21 12:40 Garliava "Kulautuva" "Vilkija" 1 0:3
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Viesulas" "Beržų vulkanas" 1 5:0
2018-03-21 15:00 Vilnius "Lokiukas" "Liepkalnis" 1 3:1
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Panpradinė" 1 1:0
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Žemyna" "Viesulas" 1 3:1
2018-03-21 15:30 Vilnius "Riešutėliai" "Trakų Vokė" 1 4:0
2018-03-21 12:15 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kulautuva" 1 8:0
2018-03-21 14:30 Vilnius "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 1 3:0
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Gandriukai" 1 0:5
2018-03-22 14:15 Plungė "Šokliai" "Žiogeliai" 2
2018-03-22 14:40 Plungė "Šateikiai" "Alsėdžiukai" 2
2018-03-22 13:50 Plungė "Šateikiai" "Žemaitoka" 2
2018-03-22 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Žiogeliai" 2
2018-03-22 12:50 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 1 5:0
2018-03-22 15:05 Plungė "Žemaitoka" "Babrungiukas" 2
2018-03-22 13:00 Panevėžys "Juodupiukai" "P.Matulioniukai" 1 0:5
2018-03-22 11:20 Panevėžys "Skapiškis" "Juodupiukai" 1 0:0
2018-03-22 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Juodupiukai" 1 1:2
2018-03-22 11:45 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Elniaragis" 1 5:0
2018-03-22 12:10 Panevėžys "Kaštonai original" "Elniaragis" 1 5:0
2018-03-22 12:35 Panevėžys "Skapiškis" "P.Matulioniukai" 1 0:5
2018-03-22 12:00 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 1 1:7
2018-03-22 12:25 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 1 4:0
2018-03-22 12:50 Kaunas "Bernardo Brazdžionio" "Vėtrungė" 1 1:7
2018-03-22 12:25 Kaunas "Vėtrungė" "Stulginskiukai" 1 4:3
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 2
2018-03-22 12:00 Kaunas "Stulginskiukai" "Bernardo Brazdžionio" 1 3:0
2018-03-22 12:05 Kaunas "Urbšiukai" "Rūtelė" 1 0:3
2018-03-22 10:25 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Rūtelė" 1 3:1
2018-03-22 10:00 Kaunas "Urbšiukai" "Suzuikiai" 1 0:3
2018-03-22 10:50 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Urbšiukai" 1 3:0
2018-03-22 11:15 Kaunas "Suzuikiai" "Rūtelė" 1 0:3
2018-03-22 11:40 Kaunas "Suzuikiai" "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" 1 3:1
2018-03-22 10:30 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Kaštonai original" 1 0:2
2018-03-22 13:25 Plungė "Babrungiukas" "Šokliai" 2
2018-03-26 11:00 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 2
2018-03-26 10:30 Lazdijai "Kirsniukai" "Lazdija" 2
2018-03-26 09:30 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 09:00 Lazdijai "Lazdija" "Kirsniukai" 1
2018-03-26 11:30 Lazdijai "Krosnos juniorsai" "Kirsniukai" 2
2018-03-26 10:00 Lazdijai "Kirsniukai" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 1
2018-03-27 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 11:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 12:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 13:00 Plungė "Babrungiukas" "Žiogeliai" 3
2018-03-27 13:25 Plungė "Šokliai" "Šateikiai" 3
2018-03-27 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 1
2018-03-27 14:15 Plungė "Šateikiai" "Žiogeliai" 3
2018-03-27 13:50 Plungė "Žemaitoka" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-27 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 1
2018-03-27 13:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 13:00 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 1
2018-03-27 13:30 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 1
2018-03-27 14:00 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 1
2018-03-27 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 11:30 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 1
2018-03-27 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 15:05 Plungė "Šokliai" "Žemaitoka" 3
2018-03-27 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 14:40 Plungė "Babrungiukas" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-27 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 2 2:2
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 2 0:0
2018-03-27 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 2 2:2
2018-03-27 15:05 Marijampolė "Žiburėlis" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Želsva" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Arminukai" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 2 2:1
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 2 3:0
2018-03-27 09:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 09:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 10:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 10:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 2 1:1
2018-03-27 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žiburėlis" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Arminukai" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:00 Kybartai "Giliukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-27 13:00 Kybartai "Sveikatukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-27 14:30 Kybartai "Sveikatukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:30 Kybartai "Giliukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žaibas" "Greituoliai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Želsva" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Greituoliai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Aitvarai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Aitvarai" "Greituoliai" 1
2018-03-28 12:15 Vilkija "Kriauziukai" "Vilkija" 1
2018-03-28 13:05 Vilkija "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 12:40 Vilkija "Kulautuva" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 11:50 Vilkija "Kulautuva" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 11:25 Vilkija "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 15:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Kaštonai" 2
2018-03-28 10:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 10:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Jašiūnai" "Vilniaus Atžalynas" 2
2018-03-28 11:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Nemežio ateitis" 2
2018-03-28 12:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "AISV Geležiniai Vilkai" "Ave.ko." 2
2018-03-28 11:30 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Vilnies jaunėliai" "AISV Geležiniai Vilkai" 2
2018-03-28 13:30 V.Sirokomlės gimnazija "Aušros vilkiukai" "Linksmai" 2
2018-03-28 14:00 V.Sirokomlės gimnazija "Linksmai" "Sirokomlės pradinukai" 2
2018-03-28 11:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Ave.ko." "Vilnies jaunėliai" 2
2018-03-28 11:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Verdeniukai" "Jašiūnai" 2
2018-03-28 12:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-28 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 2
2018-03-28 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-28 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 2
2018-03-28 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 2
2018-03-28 12:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Jašiūnai" 2
2018-03-28 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-28 13:00 V.Sirokomlės gimnazija "Sirokomlės pradinukai" "Aušros vilkiukai" 2
2018-03-28 14:30 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "Velniukai" 2
2018-03-28 16:00 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "Lokiukas" 2
2018-03-28 13:00 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Kaštonai" 2
2018-03-28 13:30 Sausio 13-osios mokykla "Juodšilių Šilas" "Futbolo ABC" 2
2018-03-28 15:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "VIMS" 2
2018-03-28 15:00 Antakalnio progimnazija "VIMS" "Lokiukas" 2
2018-03-28 14:00 Antakalnio progimnazija "Lokiukas" "Nugalėtojai" 2
2018-03-28 14:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "Antakalniečiai" 2
2018-03-28 14:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Riešutėliai" 2
2018-03-28 14:30 Sausio 13-osios mokykla "Kaštonai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-28 13:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 2
2018-03-28 13:30 Trakų Vokės gimnazija "FC Pelėda" "Velniukai" 2
2018-03-28 14:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 12:30 Trakų Vokės gimnazija "Velniukai" "Liepkalnis" 2
2018-03-28 12:00 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 13:00 Jurbarkas "Nepavejami" "Seredukai" 2
2018-03-28 15:30 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-28 13:30 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "VIMS" 2
2018-03-28 11:00 Vilkija "Vilkija" "Kulautuva" 1
2018-03-29 15:00 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 2
2018-03-29 0 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 2
2018-03-29 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 2
2018-03-29 14:30 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 2
2018-03-29 13:05 Rukla "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1
2018-03-29 11:25 Rukla "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1
2018-03-29 12:15 Rukla "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 12:40 Rukla "Pabiručiai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 2
2018-03-29 11:00 Rukla "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-29 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 2
2018-04-09 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Emodžiai" 1
2018-04-09 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 3
2018-04-09 14:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Drakonai" 1
2018-04-09 13:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-09 14:00 Marijampolė "Emodžiai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Juodupiukai" "Kaštonai original" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Kaštonai original" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-10 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-04-10 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Kaštonai original" "Skapiškis" 2
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Skapiškis" 2
2018-04-10 09:00 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-10 0 Veisiejai "Kapčiukai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 09:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 1
2018-04-10 10:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 2
2018-04-10 11:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 09:30 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-10 10:00 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 1
2018-04-10 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 3
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Antašava" "Rožynukai" 2
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Gandriukai" 2
2018-04-10 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Antašava" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Antašava" "Gandriukai" 2
2018-04-10 0 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 1
2018-04-10 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Viltukai" "Rožynukai" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Smilgiukai" "Viltukai" 2
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Smilgiukai" "Rožynukai" 2
2018-04-10 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Juodupiukai" "Elniaragis" 2
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Elniaragis" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-10 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Juodupiukai" "Skapiškis" 2
2018-04-10 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-04-11 13:00 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Viesulas" 2
2018-04-11 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-11 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1 2:2
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1 2:2
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1 0:0
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1 2:5
2018-04-11 11:20 Panevėžys "Žemyna" "Panpradinė" 2
2018-04-11 11:45 Panevėžys "Žemyna" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 09:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1 1:0
2018-04-11 09:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1 2:1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1 3:1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1 0:1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1 1:3
2018-04-11 12:10 Panevėžys "Žemyna" "Beržų vulkanas" 2
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-11 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1 0:2
2018-04-11 10:30 Panevėžys "Panpradinė" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-11 12:35 Panevėžys "Panpradinė" "Viesulas" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 3
2018-04-12 11:30 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 3
2018-04-12 10:30 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-12 13:30 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 1
2018-04-12 14:00 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 1
2018-04-12 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 3
2018-04-12 11:20 Panevėžys "Taiklieji'' "Šaltiniečiai" 2
2018-04-12 13:00 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vytis" 2
2018-04-12 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vytis" 2
2018-04-12 11:00 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-12 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vyturys" 2
2018-04-12 11:45 Panevėžys "Taiklieji'' "Vytis" 2
2018-04-12 12:35 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vyturys" 2
2018-04-12 12:10 Panevėžys "Taiklieji'' "Paliūniškio taiklieji" 2
2018-04-12 13:00 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 1
2018-04-13 15:30 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 2
2018-04-13 14:30 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 2
2018-04-13 15:00 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 2
2018-04-16 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1 6:1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1 0:0
2018-04-16 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-16 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1 2:8
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1 1:4
2018-04-16 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1 1:2
2018-04-16 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1 1:1
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1 0:4
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1 1:5
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1 5:1
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-17 10:30 Panevėžys "Elniaragis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 12:35 Panevėžys "Kaštonai original" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 11:45 Panevėžys "Skapiškis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 14:00 Tauragė "Jovariukai" "Šaltukai" 2
2018-04-17 12:10 Panevėžys "Skapiškis" "Elniaragis" 3
2018-04-17 11:20 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 10:55 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Skapiškis" 3
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Žemyna" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Antašava" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Rožynukai" "Antašava" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Gandriukai" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Gandriukai" "Rožynukai" 3
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viltukai" "Antašava" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Žemyna" 3
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Viltukai" 3
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viesulas" "Žibartoniukai" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Beržų vulkanas" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Panpradinė" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Žibartoniukai" "Panpradinė" 3
2018-04-19 11:45 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 12:10 Panevėžys "Vytis" "Paliūniškio taiklieji" 3
2018-04-19 11:20 Panevėžys "Vyturys" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 12:35 Panevėžys "Vytis" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-19 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-19 10:55 Panevėžys "Vyturys" "Vytis" 3
2018-04-20 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 2
2018-04-20 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 2
2018-04-20 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 2
2018-04-24 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 3
2018-05-10 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 3
2018-05-10 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 3
2018-05-10 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 3
2018-05-10 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 3
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas Rezultatas
2018-03-28 13:30 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "VIMS" 2
2018-03-28 14:00 Antakalnio progimnazija "Lokiukas" "Nugalėtojai" 2
2018-03-28 14:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "Antakalniečiai" 2
2018-03-28 15:00 Antakalnio progimnazija "VIMS" "Lokiukas" 2
2018-03-28 15:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "VIMS" 2
2018-03-28 16:00 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "Lokiukas" 2
2018-03-28 13:00 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Kaštonai" 2
2018-03-28 13:30 Sausio 13-osios mokykla "Juodšilių Šilas" "Futbolo ABC" 2
2018-03-28 14:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Riešutėliai" 2
2018-03-28 14:30 Sausio 13-osios mokykla "Kaštonai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-28 15:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Kaštonai" 2
2018-03-28 15:30 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-28 12:00 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 12:30 Trakų Vokės gimnazija "Velniukai" "Liepkalnis" 2
2018-03-28 13:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 2
2018-03-28 13:30 Trakų Vokės gimnazija "FC Pelėda" "Velniukai" 2
2018-03-28 14:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 14:30 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "Velniukai" 2
2018-03-28 13:00 V.Sirokomlės gimnazija "Sirokomlės pradinukai" "Aušros vilkiukai" 2
2018-03-28 13:30 V.Sirokomlės gimnazija "Aušros vilkiukai" "Linksmai" 2
2018-03-28 14:00 V.Sirokomlės gimnazija "Linksmai" "Sirokomlės pradinukai" 2
2018-03-28 11:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Ave.ko." "Vilnies jaunėliai" 2
2018-03-28 11:30 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Vilnies jaunėliai" "AISV Geležiniai Vilkai" 2
2018-03-28 12:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "AISV Geležiniai Vilkai" "Ave.ko." 2
2018-03-28 10:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 10:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Jašiūnai" "Vilniaus Atžalynas" 2
2018-03-28 11:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Nemežio ateitis" 2
2018-03-28 11:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Verdeniukai" "Jašiūnai" 2
2018-03-28 12:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 12:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Jašiūnai" 2
2018-03-21 13:30 Vilnius "Antakalniečiai" "Vilnies jaunėliai" 1 2:1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Kaštonai" "Vilniaus Atžalynas" 1 4:2
2018-03-21 14:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Antakalniečiai" 1 0:4
2018-03-21 15:00 Vilnius "Vilnies jaunėliai" "Kaštonai" 1 3:3
2018-03-21 15:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Vilnies jaunėliai" 1 0:3
2018-03-21 16:00 Vilnius "Antakalniečiai" "Kaštonai" 1 7:0
2018-03-21 13:00 Vilnius "Riešutėliai" "Liepkalnis" 1 1:0
2018-03-21 13:30 Vilnius "Trakų Vokė" "Lokiukas" 1 1:1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Lokiukas" "Riešutėliai" 1 1:3
2018-03-21 14:30 Vilnius "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 1 3:0
2018-03-21 15:00 Vilnius "Lokiukas" "Liepkalnis" 1 3:1
2018-03-21 15:30 Vilnius "Riešutėliai" "Trakų Vokė" 1 4:0
2018-03-21 12:30 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "Verdeniukai" 1 7:3
2018-03-21 13:00 Vilnius "AISV Geležiniai Vilkai" "Nugalėtojai" 1 7:1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Sirokomlės pradinukai" 1 4:1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Verdeniukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1 1:7
2018-03-21 14:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Verdeniukai" 1 5:0
2018-03-21 15:00 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1 1:10
2018-03-20 13:00 Vilnius "Matulioniukai" "VIMS" 1 1:2
2018-03-20 13:30 Vilnius "Linksmai" "FC Pelėda" 1 2:1
2018-03-20 14:00 Vilnius "FC Pelėda" "Matulioniukai" 1 1:2
2018-03-20 14:30 Vilnius "VIMS" "Linksmai" 1 2:0
2018-03-20 15:00 Vilnius "FC Pelėda" "VIMS" 1 0:1
2018-03-20 15:30 Vilnius "Matulioniukai" "Linksmai" 1 1:0
2018-03-20 10:00 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Ave.ko." 1 0:2
2018-03-20 10:30 Vilnius "Nemežio ateitis" "Juodšilių Šilas" 1 0:2
2018-03-20 11:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Aušros vilkiukai" 1 2:1
2018-03-20 11:30 Vilnius "Ave.ko." "Nemežio ateitis" 1 1:0
2018-03-20 12:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Ave.ko." 1 0:1
2018-03-20 12:30 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Nemežio ateitis" 1 4:0
2018-03-20 10:00 Vilnius "Velniukai" "Jašiūnai" 1 0:4
2018-03-20 10:30 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1 0:1
2018-03-20 11:30 Vilnius "Velniukai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Futbolo ABC" "Velniukai" 1 4:1
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas Rezultatas
2018-05-10 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 3
2018-05-10 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 3
2018-05-10 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 3
2018-05-10 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 3
2018-04-24 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 3
2018-04-20 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 2
2018-04-20 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 2
2018-04-20 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 2
2018-04-20 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-17 14:00 Tauragė "Jovariukai" "Šaltukai" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 3
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 3
2018-04-12 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 3
2018-04-10 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 3
2018-04-09 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 3
2018-03-28 13:00 Jurbarkas "Nepavejami" "Seredukai" 2
2018-03-28 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-28 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 2
2018-03-28 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 2
2018-03-28 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-28 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 2
2018-03-28 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-27 13:00 Plungė "Babrungiukas" "Žiogeliai" 3
2018-03-27 13:25 Plungė "Šokliai" "Šateikiai" 3
2018-03-27 13:50 Plungė "Žemaitoka" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-27 14:15 Plungė "Šateikiai" "Žiogeliai" 3
2018-03-27 14:40 Plungė "Babrungiukas" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-27 15:05 Plungė "Šokliai" "Žemaitoka" 3
2018-03-27 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 1
2018-03-27 09:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 09:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 10:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 10:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 11:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 12:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 1
2018-03-27 13:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 2 2:2
2018-03-27 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 2 2:2
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 2 0:0
2018-03-27 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 2 2:1
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 2 3:0
2018-03-27 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 2 1:1
2018-03-26 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 1
2018-03-22 12:25 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 1 4:0
2018-03-22 12:00 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 1 1:7
2018-03-22 12:50 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 1 5:0
2018-03-22 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Žiogeliai" 2
2018-03-22 13:25 Plungė "Babrungiukas" "Šokliai" 2
2018-03-22 13:50 Plungė "Šateikiai" "Žemaitoka" 2
2018-03-22 14:15 Plungė "Šokliai" "Žiogeliai" 2
2018-03-22 14:40 Plungė "Šateikiai" "Alsėdžiukai" 2
2018-03-22 15:05 Plungė "Žemaitoka" "Babrungiukas" 2
2018-03-22 12:00 Kaunas "Stulginskiukai" "Bernardo Brazdžionio" 1 3:0
2018-03-22 12:25 Kaunas "Vėtrungė" "Stulginskiukai" 1 4:3
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 2
2018-03-20 13:50 Plungė "Žiogeliai" "Šateikiai" 1
2018-03-20 13:25 Plungė "Žemaitoka" "Šokliai" 1
2018-03-20 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Babrungiukas" 1
2018-03-20 12:05 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 1 3:0
2018-03-20 11:40 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 1 4:0
2018-03-20 11:15 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 1 0:1
2018-03-20 10:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 1 3:0
2018-03-20 10:25 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 1 0:3
2018-03-20 10:50 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 1 5:0
2018-03-20 15:05 Plungė "Žiogeliai" "Žemaitoka" 1
2018-03-20 14:15 Plungė "Alsėdžiukai" "Šokliai" 1
2018-03-20 14:40 Plungė "Šateikiai" "Babrungiukas" 1
2018-03-19 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 1 0:3
2018-03-19 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 1 0:3
2018-03-19 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 1 1:2
2018-03-19 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 1 1:3
2018-03-19 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 1 4:2
2018-03-19 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 1 1:1
2018-03-16 12:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Kuršiukai" 1 0:3
2018-03-16 12:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Jūra" 1 3:3
2018-03-16 13:00 Klaipėda "Jūra" "Pašlūžmiukai" 1 3:0
2018-03-16 13:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Kuršiukai" 1 5:0
2018-03-16 14:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Gilijiečiai" 1 0:3
2018-03-16 14:30 Klaipėda "Jūra" "Kuršiukai" 1 5:0
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1 0:1
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1 0:3
2018-03-15 12:50 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1 0:3
2018-03-15 12:25 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1 0:3
2018-03-15 12:00 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas Rezultatas
2018-04-19 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-19 10:55 Panevėžys "Vyturys" "Vytis" 3
2018-04-19 11:20 Panevėžys "Vyturys" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 11:45 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 12:10 Panevėžys "Vytis" "Paliūniškio taiklieji" 3
2018-04-19 12:35 Panevėžys "Vytis" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viltukai" "Antašava" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Gandriukai" "Rožynukai" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Gandriukai" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Rožynukai" "Antašava" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Antašava" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Viltukai" 3
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viesulas" "Žibartoniukai" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Panpradinė" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Beržų vulkanas" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Žibartoniukai" "Panpradinė" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Žemyna" 3
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Žemyna" 3
2018-04-17 10:30 Panevėžys "Elniaragis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 10:55 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Skapiškis" 3
2018-04-17 11:20 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 11:45 Panevėžys "Skapiškis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 12:10 Panevėžys "Skapiškis" "Elniaragis" 3
2018-04-17 12:35 Panevėžys "Kaštonai original" "Juodupiukai" 3
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1 1:4
2018-04-16 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1 1:2
2018-04-16 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1 1:1
2018-04-16 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1 2:8
2018-04-16 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1 1:5
2018-04-16 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1 6:1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-16 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1 0:0
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1 0:4
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1 5:1
2018-04-12 11:45 Panevėžys "Taiklieji'' "Vytis" 2
2018-04-12 12:10 Panevėžys "Taiklieji'' "Paliūniškio taiklieji" 2
2018-04-12 12:35 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vyturys" 2
2018-04-12 13:00 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vytis" 2
2018-04-12 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vytis" 2
2018-04-12 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vyturys" 2
2018-04-12 11:20 Panevėžys "Taiklieji'' "Šaltiniečiai" 2
2018-04-11 09:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1 2:1
2018-04-11 09:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1 1:0
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1 0:1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1 2:2
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1 0:0
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1 2:2
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-11 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-11 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1 1:3
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1 3:1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1 0:2
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1 2:5
2018-04-11 10:30 Panevėžys "Panpradinė" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 11:20 Panevėžys "Žemyna" "Panpradinė" 2
2018-04-11 11:45 Panevėžys "Žemyna" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 12:10 Panevėžys "Žemyna" "Beržų vulkanas" 2
2018-04-11 12:35 Panevėžys "Panpradinė" "Viesulas" 2
2018-04-11 13:00 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Viesulas" 2
2018-04-10 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-04-10 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-04-10 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-04-10 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-04-10 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Antašava" "Rožynukai" 2
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Gandriukai" 2
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Antašava" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Antašava" "Gandriukai" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Smilgiukai" "Viltukai" 2
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Smilgiukai" "Rožynukai" 2
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Viltukai" "Rožynukai" 2
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Kaštonai original" "Skapiškis" 2
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Skapiškis" 2
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Juodupiukai" "Kaštonai original" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Kaštonai original" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Juodupiukai" "Elniaragis" 2
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Juodupiukai" "Skapiškis" 2
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Elniaragis" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-10 0 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 1
2018-04-10 09:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 1
2018-04-10 10:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 2
2018-04-10 11:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-03-22 10:30 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Kaštonai original" 1 0:2
2018-03-22 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Juodupiukai" 1 1:2
2018-03-22 11:20 Panevėžys "Skapiškis" "Juodupiukai" 1 0:0
2018-03-22 11:45 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Elniaragis" 1 5:0
2018-03-22 12:10 Panevėžys "Kaštonai original" "Elniaragis" 1 5:0
2018-03-22 12:35 Panevėžys "Skapiškis" "P.Matulioniukai" 1 0:5
2018-03-22 13:00 Panevėžys "Juodupiukai" "P.Matulioniukai" 1 0:5
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Gandriukai" "Antašava" 1 5:0
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Smilgiukai" 1 4:0
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Gandriukai" 1 0:1
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Gandriukai" "Viltukai" 1 0:4
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Antašava" "Viltukai" 1 0:5
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Gandriukai" 1 0:5
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Rožynukai" "Smilgiukai" 1 0:5
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Žibartoniukai" "Viesulas" 1 0:7
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žemyna" 1 0:6
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Žemyna" 1 0:7
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Viesulas" "Beržų vulkanas" 1 5:0
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Beržų vulkanas" 1 4:0
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Panpradinė" 1 1:0
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Žemyna" "Viesulas" 1 3:1
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 12:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-03-20 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-20 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-03-20 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 10:30 Panevėžys "Vyturys" "Šaltiniečiai" 1 2:3
2018-03-20 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Taiklieji'' 1 2:0
2018-03-20 11:20 Panevėžys "Vytis" "Taiklieji'' 1 5:0
2018-03-20 11:45 Panevėžys "Vyturys" "Paliūniškio taiklieji" 1 4:0
2018-03-20 12:10 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Paliūniškio taiklieji" 1 5:1
2018-03-20 12:35 Panevėžys "Taiklieji'' "Vyturys" 1 0:5
2018-03-20 13:00 Panevėžys "Vytis" "Vyturys" 1 3:5
2018-03-19 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1
2018-03-19 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1
2018-03-19 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-19 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1
2018-03-19 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1
2018-03-19 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-19 10:00 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-19 10:30 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-19 11:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-19 11:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-19 12:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas Rezultatas
2018-04-13 14:30 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 2
2018-04-13 15:00 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 2
2018-04-13 15:30 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 2
2018-04-12 10:30 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-12 11:00 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-12 11:30 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 2
2018-04-12 13:00 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 1
2018-04-12 13:30 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 1
2018-04-12 14:00 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 1
2018-04-10 0 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 1
2018-04-10 09:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 1
2018-04-10 0 Veisiejai "Kapčiukai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 10:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 2
2018-04-10 11:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 09:00 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-10 09:30 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-10 10:00 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 1
2018-04-09 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Emodžiai" 1
2018-04-09 13:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-09 14:00 Marijampolė "Emodžiai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-09 14:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Drakonai" 1
2018-03-29 11:00 Rukla "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-29 11:25 Rukla "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1
2018-03-29 12:15 Rukla "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 12:40 Rukla "Pabiručiai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 13:05 Rukla "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1
2018-03-29 14:30 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 2
2018-03-29 15:00 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 2
2018-03-29 0 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 2
2018-03-29 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 2
2018-03-29 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 2
2018-03-28 11:00 Vilkija "Vilkija" "Kulautuva" 1
2018-03-28 11:25 Vilkija "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 11:50 Vilkija "Kulautuva" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 12:15 Vilkija "Kriauziukai" "Vilkija" 1
2018-03-28 12:40 Vilkija "Kulautuva" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 13:05 Vilkija "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-27 13:00 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 1
2018-03-27 13:30 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 1
2018-03-27 14:00 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 1
2018-03-27 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 1
2018-03-27 11:30 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 1
2018-03-27 13:00 Kybartai "Sveikatukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-27 13:30 Kybartai "Giliukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 14:00 Kybartai "Giliukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-27 14:30 Kybartai "Sveikatukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Aitvarai" "Greituoliai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žaibas" "Greituoliai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Aitvarai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Greituoliai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Želsva" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Arminukai" "Spardukai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žiburėlis" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Želsva" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Arminukai" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 15:05 Marijampolė "Žiburėlis" "Spardukai" 1
2018-03-26 09:00 Lazdijai "Lazdija" "Kirsniukai" 1
2018-03-26 09:30 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 10:00 Lazdijai "Kirsniukai" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 10:30 Lazdijai "Kirsniukai" "Lazdija" 2
2018-03-26 11:00 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 2
2018-03-26 11:30 Lazdijai "Krosnos juniorsai" "Kirsniukai" 2
2018-03-22 10:00 Kaunas "Urbšiukai" "Suzuikiai" 1 0:3
2018-03-22 10:25 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Rūtelė" 1 3:1
2018-03-22 10:50 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Urbšiukai" 1 3:0
2018-03-22 11:15 Kaunas "Suzuikiai" "Rūtelė" 1 0:3
2018-03-22 11:40 Kaunas "Suzuikiai" "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" 1 3:1
2018-03-22 12:05 Kaunas "Urbšiukai" "Rūtelė" 1 0:3
2018-03-22 12:00 Kaunas "Stulginskiukai" "Bernardo Brazdžionio" 1 3:0
2018-03-22 12:25 Kaunas "Vėtrungė" "Stulginskiukai" 1 4:3
2018-03-22 12:50 Kaunas "Bernardo Brazdžionio" "Vėtrungė" 1 1:7
2018-03-21 11:00 Garliava "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1 2:2
2018-03-21 11:25 Garliava "Kulautuva" "Kriauziukai" 1 0:6
2018-03-21 11:50 Garliava "Kriauziukai" "Vilkija" 1 2:0
2018-03-21 12:15 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kulautuva" 1 8:0
2018-03-21 12:40 Garliava "Kulautuva" "Vilkija" 1 0:3
2018-03-21 13:05 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1 0:3
2018-03-20 11:00 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1 0:6
2018-03-20 11:25 Kėdainiai "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1 3:1
2018-03-20 11:50 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Pabiručiai" 1 1:4
2018-03-20 12:15 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1 0:2
2018-03-20 12:40 Kėdainiai "Pabiručiai" "Aušra-1" 1 2:5
2018-03-20 13:05 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1 2:0
2018-03-20 11:00 Kaunas "Dainava" "Snikeriai" 1 4:0
2018-03-20 11:25 Kaunas "Purieniukai" "Futbolo legendos" 1 0:4
2018-03-20 11:50 Kaunas "Futbolo legendos" "Snikeriai" 1 4:1
2018-03-20 12:15 Kaunas "Dainava" "Purieniukai" 1 5:0
2018-03-20 12:40 Kaunas "Futbolo legendos" "Dainava" 1 4:0
2018-03-20 13:05 Kaunas "Snikeriai" "Purieniukai" 1 0:2
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Giliukai" 1 5:0
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Tigriukai" "Strakaliukai" 1 2:1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Aitvarai" "Spardukai" 1 4:0
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Vikruoliai ir Sveikuoliai" "Želsva" 1 2:6
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Emodžiai" 1 2:0
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Smalsučio futbolistai" 1 2:1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Jungėniškiai" 1 9:0
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Arminukai" "Žiburėlis" 1 7:1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Emodžiai" 1 5:2
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Smalsučio futbolistai" "Tigriukai" 1 6:1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Žaibas" "Spardukai" 1 5:0
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Želsva" "Greituoliai" 1 4:0
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Giliukai" "Bebenčiukai" 1 0:7
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Strakaliukai" "Drakonai" 1 0:6
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Jungėniškiai" "Aitvarai" 1 5:1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1 2:1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Emodžiai" "Giliukai" 1 2:1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Strakaliukai" "Smalsučio futbolistai" 1 2:6
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Spardukai" "Jungėniškiai" 1 1:0
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Arminukai" "Želsva" 1 4:0
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Sveikatukai" 1 0:6
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Tigriukai" "Drakonai" 1 0:4
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Aitvarai" "Žaibas" 1 2:1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Greituoliai" 1 3:3
2018-03-15 15:25 Marijampolė "Greituoliai" "Arminukai" 1 1:3