Iki registracijos pabaigos liko:
Spausk ir klausyk lygos dainą
Registracija baigėsi

176

Komandų jau užsiregistravo

NAUJIENOS

Žiūrėti visas naujienas      

Aktyviems smagu, nes:

  • Futbolas - smagiausias sportinis žaidimas;
  • "Pradinukų lyga" - "kiečiausia" Lyga vaikams;
  • Čia prizai kiekvienam dalyviui;
  • Smagios išvykos į varžybas;
  • galimybė susirasti naujų draugų;
  • Yra ką veikt tikriems “sirgaliams”.

Draugai ir remejai

Konkursas aistruoliams

“Pradinukų lygoje” smagu ne tik žaisti, bet ir “sirgti” už savo mokyklos komandą! Susikurkite savo mokyklos komandos palaikymo skanduotes, vaizdines palaikymo priemones ir dalyvaukite išradingiausio „sirgaliaus“ konkurse. Atsiųskite savo palaikymo komandos nuotrauką ar video mums el.paštu smagu@pradinukulyga.lt. Įvertinę Jūsų išradingumą ir kūrybiškumą, kiekvieną mėnesį originaliausiai savo komandą palaikantiems „sirgaliams“ dovanosime projekto organizatorių prizus.

Dalyvauk
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas Rezultatas
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Jungėniškiai" 1 9:0
2018-03-21 12:15 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kulautuva" 1 8:0
2018-03-21 12:30 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "Verdeniukai" 1 7:3
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Arminukai" "Žiburėlis" 1 7:1
2018-03-21 13:00 Vilnius "AISV Geležiniai Vilkai" "Nugalėtojai" 1 7:1
2018-03-21 16:00 Vilnius "Antakalniečiai" "Kaštonai" 1 7:0
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Smalsučio futbolistai" "Tigriukai" 1 6:1
2018-04-16 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1 6:1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Emodžiai" 1 5:2
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Jungėniškiai" "Aitvarai" 1 5:1
2018-03-20 12:10 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Paliūniškio taiklieji" 1 5:1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1 5:1
2018-03-20 10:50 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 1 5:0
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Žaibas" "Spardukai" 1 5:0
2018-03-22 12:10 Panevėžys "Kaštonai original" "Elniaragis" 1 5:0
2018-03-22 12:50 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 1 5:0
2018-03-20 12:15 Kaunas "Dainava" "Purieniukai" 1 5:0
2018-03-20 11:20 Panevėžys "Vytis" "Taiklieji'' 1 5:0
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Viesulas" "Beržų vulkanas" 1 5:0
2018-03-22 11:45 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Elniaragis" 1 5:0
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Gandriukai" "Antašava" 1 5:0
2018-03-21 14:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Verdeniukai" 1 5:0
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Giliukai" 1 5:0
2018-03-16 14:30 Klaipėda "Jūra" "Kuršiukai" 1 5:0
2018-03-16 13:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Kuršiukai" 1 5:0
2018-03-22 12:25 Kaunas "Vėtrungė" "Stulginskiukai" 1 4:3
2018-03-21 14:00 Vilnius "Kaštonai" "Vilniaus Atžalynas" 1 4:2
2018-03-19 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 1 4:2
2018-03-20 11:50 Kaunas "Futbolo legendos" "Snikeriai" 1 4:1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Futbolo ABC" "Velniukai" 1 4:1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Sirokomlės pradinukai" 1 4:1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Želsva" "Greituoliai" 1 4:0
2018-03-20 11:45 Panevėžys "Vyturys" "Paliūniškio taiklieji" 1 4:0
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Smilgiukai" 1 4:0
2018-03-22 12:25 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 1 4:0
2018-03-20 11:00 Kaunas "Dainava" "Snikeriai" 1 4:0
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Arminukai" "Želsva" 1 4:0
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Aitvarai" "Spardukai" 1 4:0
2018-03-21 15:30 Vilnius "Riešutėliai" "Trakų Vokė" 1 4:0
2018-03-20 11:40 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 1 4:0
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Beržų vulkanas" 1 4:0
2018-03-20 12:30 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Nemežio ateitis" 1 4:0
2018-03-20 12:40 Kaunas "Futbolo legendos" "Dainava" 1 4:0
2018-03-20 13:00 Panevėžys "Vytis" "Vyturys" 1 3:5
2018-03-16 12:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Jūra" 1 3:3
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Greituoliai" 1 3:3
2018-03-21 15:00 Vilnius "Vilnies jaunėliai" "Kaštonai" 1 3:3
2018-03-21 15:00 Vilnius "Lokiukas" "Liepkalnis" 1 3:1
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Žemyna" "Viesulas" 1 3:1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1 3:1
2018-03-20 11:25 Kėdainiai "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1 3:1
2018-03-22 10:25 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Rūtelė" 1 3:1
2018-03-22 11:40 Kaunas "Suzuikiai" "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" 1 3:1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 1 3:0
2018-03-22 12:00 Kaunas "Stulginskiukai" "Bernardo Brazdžionio" 1 3:0
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 2 3:0
2018-03-22 10:50 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Urbšiukai" 1 3:0
2018-03-20 12:05 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 1 3:0
2018-03-16 13:00 Klaipėda "Jūra" "Pašlūžmiukai" 1 3:0
2018-03-20 10:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 1 3:0
2018-04-16 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1 2:8
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Vikruoliai ir Sveikuoliai" "Želsva" 1 2:6
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Strakaliukai" "Smalsučio futbolistai" 1 2:6
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1 2:5
2018-03-20 12:40 Kėdainiai "Pabiručiai" "Aušra-1" 1 2:5
2018-03-20 10:30 Panevėžys "Vyturys" "Šaltiniečiai" 1 2:3
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1 2:2
2018-03-21 11:00 Garliava "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1 2:2
2018-03-27 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 2 2:2
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1 2:2
2018-03-27 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 2 2:2
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Smalsučio futbolistai" 1 2:1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Emodžiai" "Giliukai" 1 2:1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Aušros vilkiukai" 1 2:1
2018-04-11 09:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1 2:1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Antakalniečiai" "Vilnies jaunėliai" 1 2:1
2018-03-27 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 2 2:1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Tigriukai" "Strakaliukai" 1 2:1
2018-03-20 13:30 Vilnius "Linksmai" "FC Pelėda" 1 2:1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1 2:1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Aitvarai" "Žaibas" 1 2:1
2018-03-21 11:50 Garliava "Kriauziukai" "Vilkija" 1 2:0
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Emodžiai" 1 2:0
2018-03-20 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Taiklieji'' 1 2:0
2018-03-20 14:30 Vilnius "VIMS" "Linksmai" 1 2:0
2018-03-20 13:05 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1 2:0
2018-03-22 12:50 Kaunas "Bernardo Brazdžionio" "Vėtrungė" 1 1:7
2018-03-21 14:00 Vilnius "Verdeniukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1 1:7
2018-03-22 12:00 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 1 1:7
2018-04-16 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1 1:5
2018-03-20 11:50 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Pabiručiai" 1 1:4
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1 1:4
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1 1:3
2018-03-21 14:00 Vilnius "Lokiukas" "Riešutėliai" 1 1:3
2018-03-15 15:25 Marijampolė "Greituoliai" "Arminukai" 1 1:3
2018-03-19 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 1 1:3
2018-04-16 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1 1:2
2018-03-20 13:00 Vilnius "Matulioniukai" "VIMS" 1 1:2
2018-03-20 14:00 Vilnius "FC Pelėda" "Matulioniukai" 1 1:2
2018-03-22 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Juodupiukai" 1 1:2
2018-03-19 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 1 1:2
2018-03-21 15:00 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1 1:10
2018-03-21 13:30 Vilnius "Trakų Vokė" "Lokiukas" 1 1:1
2018-04-16 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1 1:1
2018-03-19 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 1 1:1
2018-03-27 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 2 1:1
2018-04-11 09:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1 1:0
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Panpradinė" 1 1:0
2018-03-21 13:00 Vilnius "Riešutėliai" "Liepkalnis" 1 1:0
2018-03-20 11:30 Vilnius "Ave.ko." "Nemežio ateitis" 1 1:0
2018-03-20 15:30 Vilnius "Matulioniukai" "Linksmai" 1 1:0
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Spardukai" "Jungėniškiai" 1 1:0
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Giliukai" "Bebenčiukai" 1 0:7
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Žibartoniukai" "Viesulas" 1 0:7
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Žemyna" 1 0:7
2018-03-20 11:00 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1 0:6
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Sveikatukai" 1 0:6
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Strakaliukai" "Drakonai" 1 0:6
2018-03-21 11:25 Garliava "Kulautuva" "Kriauziukai" 1 0:6
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žemyna" 1 0:6
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Rožynukai" "Smilgiukai" 1 0:5
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Antašava" "Viltukai" 1 0:5
2018-03-22 12:35 Panevėžys "Skapiškis" "P.Matulioniukai" 1 0:5
2018-03-22 13:00 Panevėžys "Juodupiukai" "P.Matulioniukai" 1 0:5
2018-03-20 12:35 Panevėžys "Taiklieji'' "Vyturys" 1 0:5
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Gandriukai" 1 0:5
2018-03-20 10:00 Vilnius "Velniukai" "Jašiūnai" 1 0:4
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Gandriukai" "Viltukai" 1 0:4
2018-03-21 14:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Antakalniečiai" 1 0:4
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1 0:4
2018-03-20 11:25 Kaunas "Purieniukai" "Futbolo legendos" 1 0:4
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Tigriukai" "Drakonai" 1 0:4
2018-03-22 11:15 Kaunas "Suzuikiai" "Rūtelė" 1 0:3
2018-03-22 12:05 Kaunas "Urbšiukai" "Rūtelė" 1 0:3
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1 0:3
2018-03-16 14:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Gilijiečiai" 1 0:3
2018-03-19 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 1 0:3
2018-03-19 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 1 0:3
2018-03-21 15:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Vilnies jaunėliai" 1 0:3
2018-03-16 12:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Kuršiukai" 1 0:3
2018-03-22 10:00 Kaunas "Urbšiukai" "Suzuikiai" 1 0:3
2018-03-15 12:25 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1 0:3
2018-03-15 12:50 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1 0:3
2018-03-20 10:25 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 1 0:3
2018-03-21 12:40 Garliava "Kulautuva" "Vilkija" 1 0:3
2018-03-21 13:05 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1 0:3
2018-03-20 10:00 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Ave.ko." 1 0:2
2018-03-20 13:05 Kaunas "Snikeriai" "Purieniukai" 1 0:2
2018-03-20 12:15 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1 0:2
2018-03-20 10:30 Vilnius "Nemežio ateitis" "Juodšilių Šilas" 1 0:2
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1 0:2
2018-03-22 10:30 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Kaštonai original" 1 0:2
2018-03-20 10:30 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1 0:1
2018-03-15 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1 0:1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1 0:1
2018-03-20 11:15 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 1 0:1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Ave.ko." 1 0:1
2018-03-20 15:00 Vilnius "FC Pelėda" "VIMS" 1 0:1
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Gandriukai" 1 0:1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1 0:0
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1 0:0
2018-03-22 11:20 Panevėžys "Skapiškis" "Juodupiukai" 1 0:0
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 2 0:0
2018-04-12 11:30 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 2
2018-04-12 10:30 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-10 10:00 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 1
2018-04-12 11:00 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-12 13:00 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 1
2018-04-12 13:30 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 1
2018-04-12 14:00 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 1
2018-03-27 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 1
2018-03-29 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 2
2018-03-29 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 2
2018-03-27 11:30 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 1
2018-04-10 09:30 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-13 15:30 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 2
2018-04-13 15:00 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 2
2018-03-27 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 1
2018-04-13 14:30 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 2
2018-03-26 11:30 Lazdijai "Krosnos juniorsai" "Kirsniukai" 2
2018-03-28 13:05 Vilkija "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 12:40 Vilkija "Kulautuva" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 12:15 Vilkija "Kriauziukai" "Vilkija" 1
2018-03-29 11:00 Rukla "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-29 11:25 Rukla "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1
2018-03-29 12:40 Rukla "Pabiručiai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 12:15 Rukla "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1
2018-03-28 11:50 Vilkija "Kulautuva" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 11:25 Vilkija "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1
2018-03-15 12:00 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1
2018-03-20 15:05 Plungė "Žiogeliai" "Žemaitoka" 1
2018-03-20 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Babrungiukas" 1
2018-03-20 13:25 Plungė "Žemaitoka" "Šokliai" 1
2018-03-28 11:00 Vilkija "Vilkija" "Kulautuva" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1
2018-03-29 13:05 Rukla "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1
2018-03-26 09:00 Lazdijai "Lazdija" "Kirsniukai" 1
2018-04-10 0 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 1
2018-03-29 0 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 2
2018-03-29 15:00 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 2
2018-04-10 09:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 1
2018-04-10 0 Veisiejai "Kapčiukai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 11:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 10:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 2
2018-03-29 14:30 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 2
2018-03-27 14:00 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 1
2018-03-26 10:00 Lazdijai "Kirsniukai" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 09:30 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 10:30 Lazdijai "Kirsniukai" "Lazdija" 2
2018-03-26 11:00 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 2
2018-03-27 13:30 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 1
2018-03-27 13:00 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 1
2018-04-10 09:00 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-03-28 14:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Riešutėliai" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 2
2018-04-09 14:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Drakonai" 1
2018-04-09 14:00 Marijampolė "Emodžiai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-03-22 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 2
2018-03-20 13:50 Plungė "Žiogeliai" "Šateikiai" 1
2018-04-09 13:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-09 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Emodžiai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Arminukai" "Spardukai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Želsva" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Greituoliai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žiburėlis" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Želsva" "Spardukai" 1
2018-03-27 15:05 Marijampolė "Žiburėlis" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Arminukai" "Jungėniškiai" 1
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 3
2018-03-28 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 3
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 3
2018-03-28 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 2
2018-03-28 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 2
2018-03-28 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-28 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 2
2018-03-28 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 3
2018-04-10 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 3
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Aitvarai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žaibas" "Greituoliai" 1
2018-03-28 12:00 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 15:30 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-28 15:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Kaštonai" 2
2018-03-28 12:30 Trakų Vokės gimnazija "Velniukai" "Liepkalnis" 2
2018-03-28 13:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 2
2018-03-28 14:30 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "Velniukai" 2
2018-03-28 14:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 13:30 Trakų Vokės gimnazija "FC Pelėda" "Velniukai" 2
2018-03-28 14:30 Sausio 13-osios mokykla "Kaštonai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-20 14:15 Plungė "Alsėdžiukai" "Šokliai" 1
2018-03-28 15:00 Antakalnio progimnazija "VIMS" "Lokiukas" 2
2018-03-28 14:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "Antakalniečiai" 2
2018-03-28 14:00 Antakalnio progimnazija "Lokiukas" "Nugalėtojai" 2
2018-03-28 15:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "VIMS" 2
2018-03-28 16:00 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "Lokiukas" 2
2018-03-28 13:30 Sausio 13-osios mokykla "Juodšilių Šilas" "Futbolo ABC" 2
2018-03-28 13:00 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Kaštonai" 2
2018-03-28 13:00 V.Sirokomlės gimnazija "Sirokomlės pradinukai" "Aušros vilkiukai" 2
2018-03-28 13:30 V.Sirokomlės gimnazija "Aušros vilkiukai" "Linksmai" 2
2018-03-27 13:30 Kybartai "Giliukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:00 Kybartai "Sveikatukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-28 12:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Jašiūnai" 2
2018-03-27 14:00 Kybartai "Giliukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-27 14:30 Kybartai "Sveikatukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Aitvarai" "Greituoliai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-28 12:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 11:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Verdeniukai" "Jašiūnai" 2
2018-03-28 11:30 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Vilnies jaunėliai" "AISV Geležiniai Vilkai" 2
2018-03-28 11:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Ave.ko." "Vilnies jaunėliai" 2
2018-03-28 14:00 V.Sirokomlės gimnazija "Linksmai" "Sirokomlės pradinukai" 2
2018-03-28 12:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "AISV Geležiniai Vilkai" "Ave.ko." 2
2018-03-28 10:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 11:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Nemežio ateitis" 2
2018-03-28 10:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Jašiūnai" "Vilniaus Atžalynas" 2
2018-03-28 13:30 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "VIMS" 2
2018-04-12 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vyturys" 2
2018-05-10 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 3
2018-05-10 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 3
2018-05-10 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 3
2018-05-10 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 3
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 12:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1
2018-05-10 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 3
2018-04-12 11:45 Panevėžys "Taiklieji'' "Vytis" 2
2018-04-20 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 2
2018-03-20 12:00 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1
2018-04-12 12:10 Panevėžys "Taiklieji'' "Paliūniškio taiklieji" 2
2018-04-12 12:35 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vyturys" 2
2018-04-19 10:55 Panevėžys "Vyturys" "Vytis" 3
2018-04-19 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-12 13:00 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vytis" 2
2018-03-20 11:30 Vilnius "Velniukai" "Vytis" 1
2018-04-20 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 2
2018-04-20 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 2
2018-04-20 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 2
2018-04-20 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 2
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-04-10 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-03-20 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-19 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-19 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1
2018-04-10 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-04-10 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-03-19 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1
2018-03-19 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1
2018-03-19 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1
2018-03-19 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-03-19 11:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-19 11:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-19 10:30 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-19 12:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-19 10:00 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-11 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-11 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-16 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-19 11:20 Panevėžys "Vyturys" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 11:45 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Taiklieji'' 3
2018-04-11 12:10 Panevėžys "Žemyna" "Beržų vulkanas" 2
2018-04-11 11:45 Panevėžys "Žemyna" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 11:20 Panevėžys "Žemyna" "Panpradinė" 2
2018-04-11 12:35 Panevėžys "Panpradinė" "Viesulas" 2
2018-04-11 13:00 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Viesulas" 2
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Beržų vulkanas" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Panpradinė" 3
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viesulas" "Žibartoniukai" 3
2018-04-11 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 10:30 Panevėžys "Panpradinė" "Žibartoniukai" 2
2018-04-09 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 3
2018-03-27 09:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 09:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 1
2018-03-28 13:00 Jurbarkas "Nepavejami" "Seredukai" 2
2018-03-26 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 1
2018-04-17 14:00 Tauragė "Jovariukai" "Šaltukai" 2
2018-04-24 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Žibartoniukai" "Panpradinė" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Žemyna" 3
2018-03-22 15:05 Plungė "Žemaitoka" "Babrungiukas" 2
2018-04-12 11:20 Panevėžys "Taiklieji'' "Šaltiniečiai" 2
2018-04-10 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-22 14:40 Plungė "Šateikiai" "Alsėdžiukai" 2
2018-03-22 14:15 Plungė "Šokliai" "Žiogeliai" 2
2018-03-22 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Žiogeliai" 2
2018-03-22 13:25 Plungė "Babrungiukas" "Šokliai" 2
2018-03-22 13:50 Plungė "Šateikiai" "Žemaitoka" 2
2018-04-12 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vytis" 2
2018-03-27 13:00 Plungė "Babrungiukas" "Žiogeliai" 3
2018-03-27 15:05 Plungė "Šokliai" "Žemaitoka" 3
2018-03-27 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 1
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Žemyna" 3
2018-03-27 14:40 Plungė "Babrungiukas" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-27 14:15 Plungė "Šateikiai" "Žiogeliai" 3
2018-03-27 13:25 Plungė "Šokliai" "Šateikiai" 3
2018-03-27 13:50 Plungė "Žemaitoka" "Alsėdžiukai" 3
2018-04-17 12:35 Panevėžys "Kaštonai original" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 12:10 Panevėžys "Skapiškis" "Elniaragis" 3
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Smilgiukai" "Rožynukai" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Smilgiukai" "Viltukai" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Antašava" "Gandriukai" 2
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Viltukai" "Rožynukai" 2
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viltukai" "Antašava" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Rožynukai" "Antašava" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Gandriukai" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Gandriukai" "Rožynukai" 3
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Antašava" 2
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Gandriukai" 2
2018-04-20 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 2
2018-04-19 12:35 Panevėžys "Vytis" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-19 12:10 Panevėžys "Vytis" "Paliūniškio taiklieji" 3
2018-03-27 13:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 1
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Antašava" "Rožynukai" 2
2018-03-27 12:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Antašava" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Viltukai" 3
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Elniaragis" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Juodupiukai" "Skapiškis" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Juodupiukai" "Elniaragis" 2
2018-04-17 10:30 Panevėžys "Elniaragis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 10:55 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Skapiškis" 3
2018-04-17 11:45 Panevėžys "Skapiškis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 11:20 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Juodupiukai" 3
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Kaštonai original" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Juodupiukai" "Kaštonai original" 2
2018-03-27 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 11:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 10:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 10:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 1
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Skapiškis" 2
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Kaštonai original" "Skapiškis" 2
2018-03-20 14:40 Plungė "Šateikiai" "Babrungiukas" 1
Data Laikas Vieta Komanda #1 Komanda #2 Etapas
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Jungėniškiai" 1
2018-03-21 12:15 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kulautuva" 1
2018-03-21 12:30 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "Verdeniukai" 1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Arminukai" "Žiburėlis" 1
2018-03-21 13:00 Vilnius "AISV Geležiniai Vilkai" "Nugalėtojai" 1
2018-03-21 16:00 Vilnius "Antakalniečiai" "Kaštonai" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Smalsučio futbolistai" "Tigriukai" 1
2018-04-16 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Emodžiai" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Jungėniškiai" "Aitvarai" 1
2018-03-20 12:10 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Paliūniškio taiklieji" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-20 10:50 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Žaibas" "Spardukai" 1
2018-03-22 12:10 Panevėžys "Kaštonai original" "Elniaragis" 1
2018-03-22 12:50 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 1
2018-03-20 12:15 Kaunas "Dainava" "Purieniukai" 1
2018-03-20 11:20 Panevėžys "Vytis" "Taiklieji'' 1
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Viesulas" "Beržų vulkanas" 1
2018-03-22 11:45 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Elniaragis" 1
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Gandriukai" "Antašava" 1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Verdeniukai" 1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Sveikatukai" "Giliukai" 1
2018-03-16 14:30 Klaipėda "Jūra" "Kuršiukai" 1
2018-03-16 13:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Kuršiukai" 1
2018-03-22 12:25 Kaunas "Vėtrungė" "Stulginskiukai" 1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Kaštonai" "Vilniaus Atžalynas" 1
2018-03-19 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 1
2018-03-20 11:50 Kaunas "Futbolo legendos" "Snikeriai" 1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Futbolo ABC" "Velniukai" 1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Nugalėtojai" "Sirokomlės pradinukai" 1
2018-03-15 13:30 Marijampolė "Želsva" "Greituoliai" 1
2018-03-20 11:45 Panevėžys "Vyturys" "Paliūniškio taiklieji" 1
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Smilgiukai" 1
2018-03-22 12:25 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 1
2018-03-20 11:00 Kaunas "Dainava" "Snikeriai" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Arminukai" "Želsva" 1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Aitvarai" "Spardukai" 1
2018-03-21 15:30 Vilnius "Riešutėliai" "Trakų Vokė" 1
2018-03-20 11:40 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 1
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Beržų vulkanas" 1
2018-03-20 12:30 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Nemežio ateitis" 1
2018-03-20 12:40 Kaunas "Futbolo legendos" "Dainava" 1
2018-03-20 13:00 Panevėžys "Vytis" "Vyturys" 1
2018-03-16 12:30 Klaipėda "Gilijiečiai" "Jūra" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Greituoliai" 1
2018-03-21 15:00 Vilnius "Vilnies jaunėliai" "Kaštonai" 1
2018-03-21 15:00 Vilnius "Lokiukas" "Liepkalnis" 1
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Žemyna" "Viesulas" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 11:25 Kėdainiai "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1
2018-03-22 10:25 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Rūtelė" 1
2018-03-22 11:40 Kaunas "Suzuikiai" "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" 1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 1
2018-03-22 12:00 Kaunas "Stulginskiukai" "Bernardo Brazdžionio" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 2
2018-03-22 10:50 Kaunas "Kauno Petro ir Jono Vileišių Mokykla" "Urbšiukai" 1
2018-03-20 12:05 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 1
2018-03-16 13:00 Klaipėda "Jūra" "Pašlūžmiukai" 1
2018-03-20 10:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 1
2018-04-16 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Vikruoliai ir Sveikuoliai" "Želsva" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Strakaliukai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-20 12:40 Kėdainiai "Pabiručiai" "Aušra-1" 1
2018-03-20 10:30 Panevėžys "Vyturys" "Šaltiniečiai" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-21 11:00 Garliava "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-27 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 2
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 2
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Emodžiai" "Giliukai" 1
2018-03-20 11:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Aušros vilkiukai" 1
2018-04-11 09:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Antakalniečiai" "Vilnies jaunėliai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 2
2018-03-15 12:30 Marijampolė "Tigriukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-20 13:30 Vilnius "Linksmai" "FC Pelėda" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Žiburėlis" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Aitvarai" "Žaibas" 1
2018-03-21 11:50 Garliava "Kriauziukai" "Vilkija" 1
2018-03-15 13:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Emodžiai" 1
2018-03-20 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Taiklieji'' 1
2018-03-20 14:30 Vilnius "VIMS" "Linksmai" 1
2018-03-20 13:05 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1
2018-03-22 12:50 Kaunas "Bernardo Brazdžionio" "Vėtrungė" 1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Verdeniukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1
2018-03-22 12:00 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 1
2018-04-16 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1
2018-03-20 11:50 Kėdainiai "Šėtoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-21 14:00 Vilnius "Lokiukas" "Riešutėliai" 1
2018-03-15 15:25 Marijampolė "Greituoliai" "Arminukai" 1
2018-03-19 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 1
2018-04-16 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1
2018-03-20 13:00 Vilnius "Matulioniukai" "VIMS" 1
2018-03-20 14:00 Vilnius "FC Pelėda" "Matulioniukai" 1
2018-03-22 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Juodupiukai" 1
2018-03-19 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 1
2018-03-21 15:00 Vilnius "Sirokomlės pradinukai" "AISV Geležiniai Vilkai" 1
2018-03-21 13:30 Vilnius "Trakų Vokė" "Lokiukas" 1
2018-04-16 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-19 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 2
2018-04-11 09:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Panpradinė" 1
2018-03-21 13:00 Vilnius "Riešutėliai" "Liepkalnis" 1
2018-03-20 11:30 Vilnius "Ave.ko." "Nemežio ateitis" 1
2018-03-20 15:30 Vilnius "Matulioniukai" "Linksmai" 1
2018-03-15 14:30 Marijampolė "Spardukai" "Jungėniškiai" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Giliukai" "Bebenčiukai" 1
2018-03-21 10:30 Panevėžys "Žibartoniukai" "Viesulas" 1
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Žemyna" 1
2018-03-20 11:00 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Bebenčiukai" "Sveikatukai" 1
2018-03-15 14:00 Marijampolė "Strakaliukai" "Drakonai" 1
2018-03-21 11:25 Garliava "Kulautuva" "Kriauziukai" 1
2018-03-21 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žemyna" 1
2018-03-21 13:00 Panevėžys "Rožynukai" "Smilgiukai" 1
2018-03-21 12:10 Panevėžys "Antašava" "Viltukai" 1
2018-03-22 12:35 Panevėžys "Skapiškis" "P.Matulioniukai" 1
2018-03-22 13:00 Panevėžys "Juodupiukai" "P.Matulioniukai" 1
2018-03-20 12:35 Panevėžys "Taiklieji'' "Vyturys" 1
2018-03-21 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Gandriukai" 1
2018-03-20 10:00 Vilnius "Velniukai" "Jašiūnai" 1
2018-03-21 11:45 Panevėžys "Gandriukai" "Viltukai" 1
2018-03-21 14:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Antakalniečiai" 1
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-20 11:25 Kaunas "Purieniukai" "Futbolo legendos" 1
2018-03-15 15:00 Marijampolė "Tigriukai" "Drakonai" 1
2018-03-22 11:15 Kaunas "Suzuikiai" "Rūtelė" 1
2018-03-22 12:05 Kaunas "Urbšiukai" "Rūtelė" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1
2018-03-16 14:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Gilijiečiai" 1
2018-03-19 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 1
2018-03-19 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 1
2018-03-21 15:30 Vilnius "Vilniaus Atžalynas" "Vilnies jaunėliai" 1
2018-03-16 12:00 Klaipėda "Pašlūžmiukai" "Kuršiukai" 1
2018-03-22 10:00 Kaunas "Urbšiukai" "Suzuikiai" 1
2018-03-15 12:25 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 1
2018-03-15 12:50 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1
2018-03-20 10:25 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 1
2018-03-21 12:40 Garliava "Kulautuva" "Vilkija" 1
2018-03-21 13:05 Garliava "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1
2018-03-20 10:00 Vilnius "Aušros vilkiukai" "Ave.ko." 1
2018-03-20 13:05 Kaunas "Snikeriai" "Purieniukai" 1
2018-03-20 12:15 Kėdainiai "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1
2018-03-20 10:30 Vilnius "Nemežio ateitis" "Juodšilių Šilas" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-22 10:30 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Kaštonai original" 1
2018-03-20 10:30 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 11:15 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 1
2018-03-20 12:00 Vilnius "Juodšilių Šilas" "Ave.ko." 1
2018-03-20 15:00 Vilnius "FC Pelėda" "VIMS" 1
2018-03-21 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Gandriukai" 1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-22 11:20 Panevėžys "Skapiškis" "Juodupiukai" 1
2018-03-27 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 2
2018-04-12 11:30 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 2
2018-04-12 10:30 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-10 10:00 Butrimonys "Šilas" "Mažieji nugalėtojai" 1
2018-04-12 11:00 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 2
2018-04-12 13:00 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 1
2018-04-12 13:30 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 1
2018-04-12 14:00 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 1
2018-03-27 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 1
2018-03-29 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 2
2018-03-29 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 2
2018-03-29 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 2
2018-03-29 11:00 Daugai "Mironiukai" "Aloviukai" 2
2018-03-27 11:30 Daugai "Krokbarsa" "Dzūkai" 1
2018-04-10 09:30 Butrimonys "Mažieji nugalėtojai" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-04-13 15:30 Alytus "Vidzgiriukai" "Volungiukai" 2
2018-04-13 15:00 Alytus "Likiškėliai" "Vidzgiriukai" 2
2018-03-27 09:00 Daugai "Mironiukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 09:30 Daugai "Aloviukai" "Krokbarsa" 1
2018-03-27 10:30 Daugai "Aloviukai" "Dzūkai" 1
2018-03-27 10:00 Daugai "Mironiukai" "Krokbarsa" 1
2018-04-13 14:30 Alytus "Likiškėliai" "Volungiukai" 2
2018-03-26 11:30 Lazdijai "Krosnos juniorsai" "Kirsniukai" 2
2018-03-28 13:05 Vilkija "Vilkija" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 12:40 Vilkija "Kulautuva" "Kriauziukai" 1
2018-03-28 12:15 Vilkija "Kriauziukai" "Vilkija" 1
2018-03-29 11:00 Rukla "Kaštoniukai" "Pabiručiai" 1
2018-03-29 11:25 Rukla "Aušra-1" "Šėtoniukai" 1
2018-03-29 12:40 Rukla "Pabiručiai" "Aušra-1" 1
2018-03-29 12:15 Rukla "Kaštoniukai" "Aušra-1" 1
2018-03-28 11:50 Vilkija "Kulautuva" "Garliavos kiemo vaikai" 1
2018-03-28 11:25 Vilkija "Garliavos kiemo vaikai" "Kriauziukai" 1
2018-03-15 12:00 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 1
2018-03-20 15:05 Plungė "Žiogeliai" "Žemaitoka" 1
2018-03-20 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Babrungiukas" 1
2018-03-20 13:25 Plungė "Žemaitoka" "Šokliai" 1
2018-03-28 11:00 Vilkija "Vilkija" "Kulautuva" 1
2018-03-15 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 1
2018-03-29 13:05 Rukla "Šėtoniukai" "Kaštoniukai" 1
2018-03-26 09:00 Lazdijai "Lazdija" "Kirsniukai" 1
2018-04-10 0 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 1
2018-03-29 0 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 2
2018-03-29 15:00 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 2
2018-04-10 09:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 1
2018-04-10 0 Veisiejai "Kapčiukai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 11:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Futboliukai - greituoliukai" 2
2018-04-10 10:30 Veisiejai "Vikruoliai" "Kapčiukai" 2
2018-03-29 14:30 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 2
2018-03-27 14:00 Alytus "Dainavėlė" "Panemuniečiai" 1
2018-03-26 10:00 Lazdijai "Kirsniukai" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 09:30 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 1
2018-03-26 10:30 Lazdijai "Kirsniukai" "Lazdija" 2
2018-03-26 11:00 Lazdijai "Lazdija" "Krosnos juniorsai" 2
2018-03-27 13:30 Alytus "Šaltiniukai" "Dainavėlė" 1
2018-03-27 13:00 Alytus "Šaltiniukai" "Panemuniečiai" 1
2018-04-10 09:00 Butrimonys "Šilas" "Butrimonių pradinukai" 1
2018-03-28 14:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Riešutėliai" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 2
2018-04-09 14:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Drakonai" 1
2018-04-09 14:00 Marijampolė "Emodžiai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-03-22 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 2
2018-03-22 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 2
2018-03-20 13:50 Plungė "Žiogeliai" "Šateikiai" 1
2018-04-09 13:30 Marijampolė "Bebenčiukai" "Smalsučio futbolistai" 1
2018-04-09 13:00 Marijampolė "Drakonai" "Emodžiai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Arminukai" "Spardukai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Želsva" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Greituoliai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žiburėlis" "Jungėniškiai" 1
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Želsva" "Spardukai" 1
2018-03-27 15:05 Marijampolė "Žiburėlis" "Spardukai" 1
2018-03-27 14:40 Marijampolė "Arminukai" "Jungėniškiai" 1
2018-03-29 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 2
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Krantas" 3
2018-03-28 10:00 Kretinga "Vydmantai" "Darbėniškiai" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Germantukai" "Atžalynukai" 3
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Germantukai" 3
2018-03-28 10:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Daujotukai" 2
2018-03-28 11:00 Kretinga "Daujotukai" "Vydmantai" 2
2018-03-28 12:30 Kretinga "Daujotukai" "Darbėniškiai" 2
2018-03-28 12:00 Kretinga "Vydmantai" "Veiviržėnai" 2
2018-03-28 11:30 Kretinga "Veiviržėnai" "Darbėniškiai" 2
2018-04-12 0 Telšiai "Šėlsmas" "Atžalynukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Upyniečiai" "Lazdynukai" 3
2018-04-10 00:00 Telšiai "Viešviukai" "Lazdynukai" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Saulėtekis" "Krantas" 3
2018-03-29 0 Telšiai "Ateitukai" "Saulėtekis" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Luokiukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Upyniečiai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Viešviukai" "Luokiukai" 3
2018-04-10 0 Telšiai "Lazdynukai" "Luokiukai" 3
2018-03-27 14:15 Marijampolė "Aitvarai" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-27 13:50 Marijampolė "Žaibas" "Greituoliai" 1
2018-03-28 12:00 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 15:30 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-28 15:00 Sausio 13-osios mokykla "Futbolo ABC" "Kaštonai" 2
2018-03-28 12:30 Trakų Vokės gimnazija "Velniukai" "Liepkalnis" 2
2018-03-28 13:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "Trakų Vokė" 2
2018-03-28 14:30 Trakų Vokės gimnazija "Trakų Vokė" "Velniukai" 2
2018-03-28 14:00 Trakų Vokės gimnazija "Liepkalnis" "FC Pelėda" 2
2018-03-28 13:30 Trakų Vokės gimnazija "FC Pelėda" "Velniukai" 2
2018-03-28 14:30 Sausio 13-osios mokykla "Kaštonai" "Juodšilių Šilas" 2
2018-03-20 14:15 Plungė "Alsėdžiukai" "Šokliai" 1
2018-03-28 15:00 Antakalnio progimnazija "VIMS" "Lokiukas" 2
2018-03-28 14:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "Antakalniečiai" 2
2018-03-28 14:00 Antakalnio progimnazija "Lokiukas" "Nugalėtojai" 2
2018-03-28 15:30 Antakalnio progimnazija "Nugalėtojai" "VIMS" 2
2018-03-28 16:00 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "Lokiukas" 2
2018-03-28 13:30 Sausio 13-osios mokykla "Juodšilių Šilas" "Futbolo ABC" 2
2018-03-28 13:00 Sausio 13-osios mokykla "Riešutėliai" "Kaštonai" 2
2018-03-28 13:00 V.Sirokomlės gimnazija "Sirokomlės pradinukai" "Aušros vilkiukai" 2
2018-03-28 13:30 V.Sirokomlės gimnazija "Aušros vilkiukai" "Linksmai" 2
2018-03-27 13:30 Kybartai "Giliukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:00 Kybartai "Sveikatukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-28 12:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Jašiūnai" 2
2018-03-27 14:00 Kybartai "Giliukai" "Strakaliukai" 1
2018-03-27 14:30 Kybartai "Sveikatukai" "Tigriukai" 1
2018-03-27 13:25 Marijampolė "Aitvarai" "Greituoliai" 1
2018-03-27 13:00 Marijampolė "Žaibas" "Vikruoliai ir Sveikuoliai" 1
2018-03-28 12:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 11:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Verdeniukai" "Jašiūnai" 2
2018-03-28 11:30 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Vilnies jaunėliai" "AISV Geležiniai Vilkai" 2
2018-03-28 11:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "Ave.ko." "Vilnies jaunėliai" 2
2018-03-28 14:00 V.Sirokomlės gimnazija "Linksmai" "Sirokomlės pradinukai" 2
2018-03-28 12:00 Kalvelių S.Moniuškos g-ja "AISV Geležiniai Vilkai" "Ave.ko." 2
2018-03-28 10:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Nemežio ateitis" "Verdeniukai" 2
2018-03-28 11:00 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Vilniaus Atžalynas" "Nemežio ateitis" 2
2018-03-28 10:30 Nemėžio šv.R.Kalinausko g. "Jašiūnai" "Vilniaus Atžalynas" 2
2018-03-28 13:30 Antakalnio progimnazija "Antakalniečiai" "VIMS" 2
2018-04-12 10:55 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vyturys" 2
2018-05-10 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 3
2018-05-10 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 3
2018-05-10 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 3
2018-05-10 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 3
2018-05-10 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 3
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Angliukai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Pavenčiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 12:30 Šiauliai "Angliukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 12:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Kužyčiai" 1
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Pelėdžiukai" "Pavenčiukai" 1
2018-03-20 11:30 Šiauliai "Kužyčiai" "Angliukai" 1
2018-05-10 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 3
2018-05-10 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 3
2018-04-12 11:45 Panevėžys "Taiklieji'' "Vytis" 2
2018-04-20 10:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 2
2018-03-20 12:00 Vilnius "Jašiūnai" "Futbolo ABC" 1
2018-04-12 12:10 Panevėžys "Taiklieji'' "Paliūniškio taiklieji" 2
2018-04-12 12:35 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vyturys" 2
2018-04-19 10:55 Panevėžys "Vyturys" "Vytis" 3
2018-04-19 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-12 13:00 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Vytis" 2
2018-03-20 11:30 Vilnius "Velniukai" "Vytis" 1
2018-04-20 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 13:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 14:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 2
2018-04-20 14:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 2
2018-04-20 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 2
2018-04-20 12:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 2
2018-04-20 11:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 2
2018-04-20 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 2
2018-03-20 11:00 Šiauliai "Šakynukai" "Gruzdukai" 1
2018-03-20 10:30 Šiauliai "Gruzdukai" "Skaistgirio Pradinukai" 1
2018-03-20 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 13:00 Šiauliai "Centriukai" "Gegužiukai" 1
2018-04-10 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-03-20 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-04-11 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-11 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-03-20 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-19 15:00 Šiauliai "Medelynukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-03-19 14:30 Šiauliai "Voveriukai" "Santarvė" 1
2018-04-10 15:30 Šiauliai "Gegužiukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-04-10 15:00 Šiauliai "Centriukai" "Ragainiškiai" 1
2018-04-10 14:30 Šiauliai "Ragainiškiai" "Gegužiukai" 1
2018-03-19 12:30 Šiauliai "Voveriukai" "Medelynukai" 1
2018-03-19 13:00 Šiauliai "Ąžuoliukai" "Santarvė" 1
2018-03-19 14:00 Šiauliai "Santarvė" "Medelynukai" 1
2018-03-19 13:30 Šiauliai "Voveriukai" "Ąžuoliukai" 1
2018-04-11 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-11 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-03-19 11:30 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-03-19 11:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-19 10:30 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-03-19 12:00 Šiauliai "Vidsodis" "Aukštelkiukai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Bubiai" "Vidsodis" 1
2018-03-20 10:00 Šiauliai "Skaistgirio Pradinukai" "Šakynukai" 1
2018-03-20 13:30 Šiauliai "Salduviečiai 1" "Ragainiškiai" 1
2018-03-19 10:00 Šiauliai "Aukštelkiukai" "Bubiai" 1
2018-04-16 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-16 10:00 Šiauliai "Ežiukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-11 12:30 Šiauliai "Vikruoliai" "Kairiai" 1
2018-04-11 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 10:30 Šiauliai "Kairiai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 11:00 Šiauliai "Ežiukai" "Kairiai" 1
2018-04-16 12:00 Šiauliai "Ežiukai" "Šilėniukai" 1
2018-04-16 11:30 Šiauliai "Šilėniukai" "Vikruoliai" 1
2018-04-19 11:20 Panevėžys "Vyturys" "Taiklieji'' 3
2018-04-19 11:45 Panevėžys "Šaltiniečiai" "Taiklieji'' 3
2018-04-11 12:10 Panevėžys "Žemyna" "Beržų vulkanas" 2
2018-04-11 11:45 Panevėžys "Žemyna" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 11:20 Panevėžys "Žemyna" "Panpradinė" 2
2018-04-11 12:35 Panevėžys "Panpradinė" "Viesulas" 2
2018-04-11 13:00 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Viesulas" 2
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Žibartoniukai" "Beržų vulkanas" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Panpradinė" 3
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viesulas" "Žibartoniukai" 3
2018-04-11 10:55 Panevėžys "Beržų vulkanas" "Žibartoniukai" 2
2018-04-11 10:30 Panevėžys "Panpradinė" "Žibartoniukai" 2
2018-04-09 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 3
2018-03-27 09:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 09:30 Šilalė "Ereliai" "Liatukiukai" 1
2018-03-28 13:00 Jurbarkas "Nepavejami" "Seredukai" 2
2018-03-26 13:00 Jurbarkas "Seredukai" "Nepavejami" 1
2018-04-17 14:00 Tauragė "Jovariukai" "Šaltukai" 2
2018-04-24 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Žibartoniukai" "Panpradinė" 3
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Panpradinė" "Žemyna" 3
2018-03-22 15:05 Plungė "Žemaitoka" "Babrungiukas" 2
2018-04-12 11:20 Panevėžys "Taiklieji'' "Šaltiniečiai" 2
2018-04-10 14:00 Šiauliai "Centriukai" "Salduviečiai 1" 1
2018-03-22 14:40 Plungė "Šateikiai" "Alsėdžiukai" 2
2018-03-22 14:15 Plungė "Šokliai" "Žiogeliai" 2
2018-03-22 13:00 Plungė "Alsėdžiukai" "Žiogeliai" 2
2018-03-22 13:25 Plungė "Babrungiukas" "Šokliai" 2
2018-03-22 13:50 Plungė "Šateikiai" "Žemaitoka" 2
2018-04-12 10:30 Panevėžys "Paliūniškio taiklieji" "Vytis" 2
2018-03-27 13:00 Plungė "Babrungiukas" "Žiogeliai" 3
2018-03-27 15:05 Plungė "Šokliai" "Žemaitoka" 3
2018-03-27 14:00 Tauragė "Šaltukai" "Jovariukai" 1
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Viesulas" "Žemyna" 3
2018-03-27 14:40 Plungė "Babrungiukas" "Alsėdžiukai" 3
2018-03-27 14:15 Plungė "Šateikiai" "Žiogeliai" 3
2018-03-27 13:25 Plungė "Šokliai" "Šateikiai" 3
2018-03-27 13:50 Plungė "Žemaitoka" "Alsėdžiukai" 3
2018-04-17 12:35 Panevėžys "Kaštonai original" "Juodupiukai" 3
2018-04-17 12:10 Panevėžys "Skapiškis" "Elniaragis" 3
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Smilgiukai" "Rožynukai" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Smilgiukai" "Viltukai" 2
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Antašava" "Gandriukai" 2
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Viltukai" "Rožynukai" 2
2018-04-18 10:30 Panevėžys "Viltukai" "Antašava" 3
2018-04-18 11:45 Panevėžys "Rožynukai" "Antašava" 3
2018-04-18 11:20 Panevėžys "Gandriukai" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 10:55 Panevėžys "Gandriukai" "Rožynukai" 3
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Smilgiukai" "Antašava" 2
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Viltukai" "Gandriukai" 2
2018-04-20 10:00 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Laukuviukai" 2
2018-04-19 12:35 Panevėžys "Vytis" "Šaltiniečiai" 3
2018-04-19 12:10 Panevėžys "Vytis" "Paliūniškio taiklieji" 3
2018-03-27 13:30 Šilalė "Liatukiukai" "Laukuviukai" 1
2018-03-27 13:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Pajūrio futbolistai" 1
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Antašava" "Rožynukai" 2
2018-03-27 12:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-04-18 12:10 Panevėžys "Antašava" "Smilgiukai" 3
2018-04-18 12:35 Panevėžys "Rožynukai" "Viltukai" 3
2018-04-10 13:00 Panevėžys "Elniaragis" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-10 12:35 Panevėžys "Juodupiukai" "Skapiškis" 2
2018-04-10 12:10 Panevėžys "Juodupiukai" "Elniaragis" 2
2018-04-17 10:30 Panevėžys "Elniaragis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 10:55 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Skapiškis" 3
2018-04-17 11:45 Panevėžys "Skapiškis" "Kaštonai original" 3
2018-04-17 11:20 Panevėžys "P.Matulioniukai" "Juodupiukai" 3
2018-04-10 11:45 Panevėžys "Kaštonai original" "P.Matulioniukai" 2
2018-04-10 11:20 Panevėžys "Juodupiukai" "Kaštonai original" 2
2018-03-27 11:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 11:30 Šilalė "Laukuviukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 12:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Ereliai" 1
2018-03-27 10:30 Šilalė "Pajūrio futbolistai" "Liatukiukai" 1
2018-03-27 10:00 Šilalė "Stulginskiukai" "Laukuviukai" 1
2018-04-10 10:55 Panevėžys "Elniaragis" "Skapiškis" 2
2018-04-10 10:30 Panevėžys "Kaštonai original" "Skapiškis" 2
2018-03-20 14:40 Plungė "Šateikiai" "Babrungiukas" 1